2777
2789
عنوان

بیبی چک یک روز قبل موعد منفی بشه

63 بازدید | 8 پست

بچه ها🥺من ۷ ماهه منتظرم..دیشب بیبی زدم منفی شد یک روز قبل موعدم بود..یعنی امروز یا فردا باید پریود بشم..بنظرتون امیدی هست که ممکنه باردار باشم یا بیبی چک قبل موعد درست میگه؟🥺😭

امیرعلی من ۴ سالشه انقدر سر همه چیز با من لجبازی میکرد طاقت شنیدن نه نداشت، خلاصه از قشقرق و خشم و لجبازی جهنم کرده بود زندگی رو، تا اینکه با پیج اقای خلیلی و خانه رشد آشنا شدم. یه تیم ۱۰۰ نفره از روانشناس، گفتار و کار درمانگرهای خیلی دلسوز دارن که آنلاین و  تخصصی روی سن تا ۷ سال کار میکنند. 

توی ۱۰ جلسه کامل مشکلات پسرم از بین رفت.  اگر هر مشکلی دارید بهشون دایرکت بدید رایگان راهنمایی می کنن.

2802

ناامید نشو منم اینماه چشم انتظارم تازه فکرشو بکن من  یبار شکست خوردم و الان باز نقطه سر خطم ممکنه اصلا بی بی چک اشتباه کرده باشه اگ پریود نشدی فردا و پس فردا برو ی ازمایش بده 

عدس کوشولووووم ۱۴۰۳/۱/۱۴ ساعت ۵ صبح سقط شد 💔روزی که آزمایش دادم دکتر آزمایشگاه بهم گفت ی عدس کوشولووو تو شکممه منم اسم کاربریمو گذاشتم مامان عدس کوشولووو اما دیگه عدسم و ندارم 🥺💔
ناامید نشو منم اینماه چشم انتظارم تازه فکرشو بکن من یبار شکست خوردم و الان باز نقطه سر خطم ممکنه اص ...

عزیزم..منم اردیبهشت سقط ۵ هفته داشتم..ینی ممکنه بیبی چک قبل موعد اشتباه گفته باشه؟

اخه تجربه هارو میخونم اکثرا میگن وقتی باردار بودن قبل موعد مثبت شده

عزیزم..منم اردیبهشت سقط ۵ هفته داشتم..ینی ممکنه بیبی چک قبل موعد اشتباه گفته باشه؟اخه تجربه هارو میخ ...

برای سقطت متاسفم ولی ببین صبر کن بی بی چکو فراموش کن ببین پریودت میاد یا نه خب ؟صبر کن یکم

عدس کوشولووووم ۱۴۰۳/۱/۱۴ ساعت ۵ صبح سقط شد 💔روزی که آزمایش دادم دکتر آزمایشگاه بهم گفت ی عدس کوشولووو تو شکممه منم اسم کاربریمو گذاشتم مامان عدس کوشولووو اما دیگه عدسم و ندارم 🥺💔
عزیزم..منم اردیبهشت سقط ۵ هفته داشتم..ینی ممکنه بیبی چک قبل موعد اشتباه گفته باشه؟اخه تجربه هارو میخ ...

اره مال من منفی شد سه روز قبل موعد بود ولی سره بچه اولم روز موعدم منفی بود .چند روز بعد موعد برای من تازه خط کمرنگ میندازه

فقط 23 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40