2777
2789
عنوان

کی بچه 10 ماه داره تشریف بیارید🥺

360 بازدید | 34 پست

چیا در طول روز بهش میدین با بد غذایی بچه چکار کنم 😢🥺

بچتون تو 10 ماهش‌ چند کیلو بود قدش چند بود 

عقل هرچه را می بافد قلب نخ کش میکند لعنت به اون روزی که تو رو دیدم و دیده من به این دنیا تغییر کرد با اینکه باور قلبی به این جمله را داشتم..( عشق واقعی بهم نمی‌رسه)) ولی بازم عاشق شدم و از عشق فقط دل تنگی موند حسرت عذاب خداااا چرا دلامونو اسیر کسایی میکنی که تو قسمتمون نیست

عزیزم میشه دعا کنی باردارم ولی بتام کم رفته بالا دعا کن یکشنبه دوبرابر شده باشه،دعا کن نی نی مو سالم بغلش کنم توروخدا دعا کن خارج رحمی نباشه پوچ نباشه سالم بیاد بغلم توروخدا دعا کن

هرکس دید دعا کنه و بهم بگه خوشحال بشم

توروخدا رد نشو.میشه برا حاجت دلم دعا کنین و صلوات بفرستین هرکس فرستاد بگه خوشحال بشم (اللهم صلی علی محمد و آل محمد)

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

دختر خواهر شوهرم نه ماهشه هجده کیلوعه هرچی میگیم کمتر شیر خشک وغذا بهش بده گوشش بدهکار نیست بچه نمیتونه اکنون بخوره لطفا به زور بهش غذا نداه اگه کمبود وزن داره با  پزشکش مشورت کن

غذای سفره بده حتی شده در حد یک قاشق 

فرنی درست کن 

سرلتک درست کن 

نون بده دستش 

میوه بهش بده 

سیب زمینی آبپز کن 

سوپ درست کن 

خرما له کن 

مویز 

ببین از هر کدوم حتی یک قاشق هم بخوره کافیه 

اما همچنان بهش چیزای مختلف بده 

تنبلی نکن 

در تاریخ ۹۹/۱۰/۱ 
پسرم ده ماهشه ۸ کیلو و چهارصد گرمه بخاطر دندون رسما چیزی نمیخوره جز شیر اما میوه دوست داره

خدا حفظش کنه چهار دست و پا می‌ره😍😍😍

ماله من خرمای پوست گرفته شده هم دوست داره 

عقل هرچه را می بافد قلب نخ کش میکند لعنت به اون روزی که تو رو دیدم و دیده من به این دنیا تغییر کرد با اینکه باور قلبی به این جمله را داشتم..( عشق واقعی بهم نمی‌رسه)) ولی بازم عاشق شدم و از عشق فقط دل تنگی موند حسرت عذاب خداااا چرا دلامونو اسیر کسایی میکنی که تو قسمتمون نیست
عزیزم میشه دعا کنی باردارم ولی بتام کم رفته بالا دعا کن یکشنبه دوبرابر شده باشه،دعا کن نی نی مو سالم ...

5 تا صلوات کشیدم 🙂🌹

به حق فاطمه زهرا همه چیز عالی برات پیش بره

تورو به ابوالفضل دعا کنین فردا خبر خوش بشنوم 🙏😭😭

توروخدا رد نشو.میشه برا حاجت دلم دعا کنین و صلوات بفرستین هرکس فرستاد بگه خوشحال بشم (اللهم صلی علی محمد و آل محمد)
خدا حفظش کنه چهار دست و پا می‌ره😍😍😍ماله من خرمای پوست گرفته شده هم دوست داره

قربونت ، خدا کوچولوی شمارو هم حفظ کنه 

آره از چهار ماهگی سینه خیز میرفت 

از ۹ ماهگی یاد گرفت چهار دست و پا بره 

الان بلند میشه بدون کمک در حد چند ثانیه وایمیسنه بعد میوفته زمین 

در تاریخ ۹۹/۱۰/۱ 
غذای سفره بده حتی شده در حد یک قاشق فرنی درست کن سرلتک درست کن نون بده دستش میوه بهش بده سیب زمینی آ ...

سیب زمینی دوست ندارم هووف🥺❤️

عزیزم میشه دعا کنی باردارم ولی بتام کم رفته بالا دعا کن یکشنبه دوبرابر شده باشه،دعا کن نی نی مو سالم ...

عزیزم انشاالله سالم بغلش بگیری 🙏

شهرزاد : اگه دوسش دارین حفظش کنین با چنگ و دندون. چون زمان که می گذره هیچ چیز سخت تر از،از دست دادن کسی نیست که برای از دست ندادنش باید با جون و دل می جنگیدین                                          🥰🥰🥰پای تو که وسط باشدانتظار شیرین می شود …!🥰🥰🥰
عزیزم انشاالله سالم بغلش بگیری 🙏

قربونت مرسی دعا کن فردا خبر خوش بشنوم 🙏😭

2801