2777
2789
عنوان

حکمت پروردگار

37 بازدید | 3 پست

تا حالا شده یه اتفاقی بیفته که فکر کنی چقد بد شد، یا مثلا یه کاری واست جور نشه و کلی غصه بخوری، ولی زمان بهت ثابت کنه خداوند چیزای بهتری رو واست کنار گذاشته؟

بیاید از این موقعیتامون بگیم

اول از خودم

۱-دانشگاه ک قبول شدم شهرمو دوست نداشتم و هر شب گریه میکردم، اما به مرور زمان فهمیدم که چقد خیر داشته واسم اون شهر

۲-ینفر رو از بچگی خیلی دوست داشتم ولی قسمت نشد ازدواج کنیم، روزای جهنمی رو گذروندم ولی الان مدام از خدا تشکر میکنم که اون ازدواج جور نشد، چون خدا برنامه بهتری داشت واسم

الانم توی یه شرایط سختم ک مطمئنم زمان بهم ثابت میکنه که حکمت خدا چیز بهتری هستش 

خب حالا شما بگید، بخونیم و انگیزه بگیریم

من خودم منتظرم حکمت و عدالت خدا رو ببینم خودم آدم صاف و صادقیم نمیدونم چرا گیر یه شوهر دروغگو و بد ذات افتادم جونیمو نابود کرده حالا چه حکمتیه خدا داند 

صبر اوج احترام به حکمت خداست 

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

من که اصلا فکرشو نمی کردم دانشگاه قبول شم رنگشو ببینم با سوابق تحصیلی ثبت نام کردم فکرش نمی کردم دانشگاه ملی بیارم چون معدلم پایین بود ولی یک رشته ی خیلی خوبه با اساتید عالی قبول شدم که سجده شکر کردم برای خدا ووهر چی دارم از خدا دارم 

2803