2777
2789

چطوری میشه کتابدار شد؟ 

شغل خوبیه؟ حدودی حقوقش چنده؟ 

از نظر من آدما وقتی چشماشون پر اشکه و برق میزنه و همزمان دارن میخندن، خیلی خوشگل میشن. من اون لحظه رو از نوع شادش براتون آرزو میکنم 🌿.. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بع یه شغلی تو حیطه هنر و کتاب و ... میرسی نمیدونم کجاس ولی یه محیط اروم و پر ارامشه

البته

میدونید چجوری میشه واردش شد؟ 

از نظر من آدما وقتی چشماشون پر اشکه و برق میزنه و همزمان دارن میخندن، خیلی خوشگل میشن. من اون لحظه رو از نوع شادش براتون آرزو میکنم 🌿.. 
حقوقش با دو سال سابقه13 تومنه با 25سال سابقه19تومنه

ممنونم

میدونید چطور میشه واردش شد؟ 

شغل یکنواختیه نه گلم اصلا خوب نیست با کلاس نیستمن که خوشم نمیاد

واسه کلاسش نمیخوام. و اره قبول دارم یکنواخته. 

میدونید چطور میشه واردش شد؟ 

ممنونممیدونید چطور میشه واردش شد؟

برای  باید در رشته علوم اطلاعات و دانش‌شناسی ( سابق) تحصیل کرد. اگرچه بیشتر کتابدارها در کتابخانه‌های عمومی کار می‌کنند اما آن‌ها‌ می‌توانند در کتابخانه مدارس، دانشگاه‌ها، سازمان‌ها یا کتابخانه‌های تخصصی نیز مشغول  کار شوند.

شغل کتابداری علاقه خاص خودشو میخواد ولی منکه عاشقشم

موافقم

برای باید در رشته علوم اطلاعات و دانش‌شناسی ( سابق) تحصیل کرد. اگرچه بیشتر کتابدارها در کتابخانه‌ها ...

ممنونم 🌸 

ممنونم 🌸

زبان و ادبیات فارسی

دبیری زبان و ادبیات فارسی

الهیات و معارف اسلامی

علوم اجتماعی، دبیری علوم اجتماعی

علوم ارتباطات اجتماعی

مددکاری اجتماعی

خبرنگاری

کلیه گرایشهای مدیریت

روانشناسی، علوم تربیتی

راهنمایی و مشاوره، مطالعات خانواده) و رشته های مهندسی کامپیوتر و مدیریت فناوری اطلاعات

2801