2777
2789
عنوان

دورهمی دورهمیییییی🤪✨️

| مشاهده متن کامل بحث + 13378 بازدید | 2716 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اسمم زهرا مشهدی امتو چیییی

عهههه منم زهرا که این دیوونه هابهم میگن زری 

۲۶ سالمه تبریز

خوشبختم🤝

https://abzarek.ir/service-p/msg/1962847          الهی شمع بشی پروانه شم دورت بگردم...بعدش فوتت کنم خاموش بشی هرهر بخندم:)🚶‍♀️
با اینکه وضع مالیمون جالب نیست و کلن سر کاره ولی لذت مستقل شدن منو آروم میکنه😊

چقدرخوب که صبوری✨️🤍

امیدوارم همه چی ب زودی عالی شه براتون🫂

حاجےحالِ ے ایران بدِ هرچی داشتیمُ شـکـافتَنِش↻                  نبـضِ مـوجَم در تَپـیدن بــے قَـرار افتـادِه ام🌊          برای رفتنِ آدما پای بدرقه خوبی دارم!                                            سختی ها فانی اند و" سرسختان" باقی!                          بی‌‌تفا‌و‌ت‌نِسبت‌بَ‌هَر‌‌تفاوت!🤍✨️
داشتم فک میکردم تو دانشگاه موقع حضور غیاباستاد:مریم لاشیمریم:حاضر☝️بقیه:🤔🤪😁😅😂😋🤤😵😵‍💫😳🥺😲� ...

واااای 🤣🤣🤣🤣🤣🤣

https://abzarek.ir/service-p/msg/1962847          الهی شمع بشی پروانه شم دورت بگردم...بعدش فوتت کنم خاموش بشی هرهر بخندم:)🚶‍♀️
برای همه.ولی فعلن که همه دارن دنده عقب میرن🙃

الهی خب چرا؟  درست میشه 🤍

حاجےحالِ ے ایران بدِ هرچی داشتیمُ شـکـافتَنِش↻                  نبـضِ مـوجَم در تَپـیدن بــے قَـرار افتـادِه ام🌊          برای رفتنِ آدما پای بدرقه خوبی دارم!                                            سختی ها فانی اند و" سرسختان" باقی!                          بی‌‌تفا‌و‌ت‌نِسبت‌بَ‌هَر‌‌تفاوت!🤍✨️
عهههه منم زهرا که این دیوونه هابهم میگن زری ۲۶ سالمه تبریزخوشبختم🤝

چرا ب ترکا حسودیم میشع؟🦥

2801