2777
2789
عنوان

خونه ی پدر شوهریمم

857 بازدید | 28 پست

دختر م خیلی لوسه شبا تا نصف شب گریه میکنه عادت شده هر شب تا میخوابه امشب گفتن ولش کن خودش ترک میکنه چون تو جوابشو میدی اینطوری میکنه منم خودمو زدم ب خواب دوساعت تمام گریه کرد کلا بغلم بود چن دقیقه هم نشد ولش کردم مادرشوهرم بلندش کرد شوهر گفت ولش کن مادرش مرده بذار خودشم بمیره ب خداقسم اون لحظه قلبم هزار تکیه شد

شوهرت گفت؟

همه یه جا خوابیدید مگه

دختری هستم از جنس آرامش و به دنبال لحظه های کمی شاد♡عاشق خانواده و همسرم هستم ....لایک نکنید لطفا!!!محترمانه با شخصیت و با مهربونی جواب همو بدیم با قضاوت های ندونسته دل کسیو نشکنیم !خدا در قلب من است و از رگ گردن نزدیک تره بهم ... روانشاسی خوندم  وکالت خوشحال میشم اگه سوالی داشتید کمک تون کنم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کاش بعضی مرد ها لال میشدن اه اعصابم‌خورد شد

غصه ی رفتن تو داده برباد باد مرا...باورم نیست چنین برده ای از یاد مرا...تا دلی هست بیا،رفتم از دست بیا...بغض تو راه نفس های مرا بست بیا...روحت شاد پدرم🖤

از من ب تو نصیحت هیچوقت جلوی کسی حالا هرکسی میخواد باشه جو گیر نشو بخوای مشکلی ک بچت داره رو یهو تصمیم بگیری حل کنی زمان بره باید تو تنهایی خودتون باشه نه جلو بقیه 

بقیه یچیز میگن بعد وقتی انجام دادی مقصر هم‌میشی تازه 

غصه ی رفتن تو داده برباد باد مرا...باورم نیست چنین برده ای از یاد مرا...تا دلی هست بیا،رفتم از دست بیا...بغض تو راه نفس های مرا بست بیا...روحت شاد پدرم🖤
2801