2777
2789
عنوان

لوازم ارایشامو چجوری مرتب کنم

103 بازدید | 20 پست

جا ندارم اصن 🙁

چندتا جعبه افقی گذاشتم روی هم گذاشتم توشون

ولی دیگه زیاد شدن جا نمیشن🙁

چیکارشون کنم؟ کجا نگه دارم؟ میخوام مرتب به نظر برسه راحت هم باشه دسترسی بهشون

چند تا استند بگیر 

سوال در مورد عطر و میکاپ و لوازم آرایشی داشتید ریپ بزنین😁💄🍒💅دخترممممم پروفم طنزه🦋 کاربر محترم نظر من خطاب به استارتر هست پس اگه مخالفی سکوت کن و رد بشو👏😑اگه توهین کنی مطمئن باش سکوت نمیکنم جواب برای بی ادبا زیاد دارم و همتونو حریفم😂🗡🗡آقایون درخواست ندید😑

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چندتا استند رو بعد کجا بزارم اخه 🤦‍♀️😂

جعبه رو کجا گذاشتی؟ یه مدل استند اومده جا زیاد داره سایزش هم بزرگ نیست راحت میتونی هر جایی بزاری . تو کمد . روی صندلی ‌ .رو زمین بزار .

اونایی که استفاده نمیکنی رو بفرست بره

سوال در مورد عطر و میکاپ و لوازم آرایشی داشتید ریپ بزنین😁💄🍒💅دخترممممم پروفم طنزه🦋 کاربر محترم نظر من خطاب به استارتر هست پس اگه مخالفی سکوت کن و رد بشو👏😑اگه توهین کنی مطمئن باش سکوت نمیکنم جواب برای بی ادبا زیاد دارم و همتونو حریفم😂🗡🗡آقایون درخواست ندید😑
یبار چک کن اونایی که تاریخ گذشته اس بنداز بره اونایی که ازش چندتا داری ببخش به بقیهچرا این همه خرید ...

بابا زیاد نیستن همچین، جام کمه

یه سریشون مراقبتی پوستن، ضدافتاب و ابرسان و میسلار و ضدلک و سرم و... 

یه سری لوسیون بدن، کرم مو، عطر، اسپری و.. 

اینا ک میگم رو زیاد ندارم از هرکدوم یکی🙁

یه جعبه هم کش مو و کلیپس و ایناس کلا

بابا زیاد نیستن همچین، جام کمهیه سریشون مراقبتی پوستن، ضدافتاب و ابرسان و میسلار و ضدلک و سرم و... ی ...

همه رو استفاده میکنی؟ 

الــهی بـرقصـانـد خـدا بـه ســاز تـو جـهانـت را          
2801