2777
2789

مادرم خیانت چتی کرد در حد سلام احوال پرسی با نامحرم پدرم فهمید دعواشون الان دوباره دیروز دعوا کردن مامانم بهش گفت خب کردم بازم اینکارو میکنم البته مامانم خوب بودا شکاک بودن بابام باعث شد اینجوری شه حالا من نمیدونم چکار کنم خودمو بکشم یا..

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

2803

وا توچرا خودتو بکشی مشکل رفتاری باباته مامانت خداروشکر نرفته چیز کنه که باید میدونست که بابات حساسه و اینکارو نمیکرد حالا کرده تقصیرخودشه تو تقصیری نداری بسپار به خدا بابا و مامانتو هدایت کنه با بابات حرف بزن بگو درحد احوال پرسی بوده 

همچین راحت میگه من خودمو بکشم، انگار هفت تا جون داره میخواد الان یکیش رو استفاده کنه ، شش تاش بمونه برای بعد...

نه عزیزم، تو دعا کن زودتر با هم رابطه شون درست بشه. تو خودت بکشی چیزی درست نمیشه.

امضای خدا، پای آرزوهاتون انشالله❤️مهربون باشیم ، بعضی وقتا خیلی زود روزی میرسه که دیگه عزیزهامون پیشمون نیست تا بهشون محبت کنیم🌹خدایا به خاطر داشتنت شکر🍃🍃🍃
2801