2777
2789

من خودم دیر وقت ترین زمانی که بیرون رفتم شب ساعت ۲ و نیم شب بود اونم برای قرار سفر با دوستام به یکی از جزیره ها بود باید صبح زود راه میفتادیم🤔

دیگه ولی شده ساعت ۱ شب و اینها هم برم مغازه🤔

ولی اگر از عصر بیرون بوده باشم باید نهایت تا ۱۲ و نیم خونه باشه🤔

یکبارم ساعت ۳ البته تو شهر نه تو روستا با دختر عمم زدیم بیرون روستا البته هر وقت بری امنه😅

به امضام نگاه نکن    میگم نگا نکن  میخوابونم دهنتا   میگم برو امضا بعدی  برو دیگه اهههه  عجب آدمی هستیا   بروو حالا چرا بین این همه امضا به امضای من زل زدی کلک  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تا ۱۰ شب فوقش

تا یه لباس رنگی نپوشی نمیفهمی که مشکی زیادم بهت نمیاد.تا اون یه نفر رو فراموش نکنی متوجه نمیشی آدمای خوب زیادی چشمشون به تو هست.تا کارما پس ندی به خودت نمیای. تا قلبت نشکنه مغزت کار نمیافته.تا عاشق شکلات نباشی نمیفهمی که رژیم چقدر سخته. تا از دستت نره قدرش رو نمیدونی تا دوستات رو نشناسی دو دستی به خانواده ت نمیچسبی.ما آدمای دیر رسیدن یا هیچوقت نرسیدن و نفهمیدن درک نکردن نیستیم فقط مشکل اینه تا یه چیزایی رو تجربه نکنیم به خودمون نمیایم مهم نیست چند سالته؛اگه اینارو درک کردی بدون که تو این زندگی بردی...موفیقت با یه بار تلاش به دست نمیاد پس اگه زیاد شکست میخوری طبیعیه 😊اگر میخواهید زندگی شادی داشته باشید آن را به یک هدف گره بزنید ،نه افراد یا چیز ها...دوستان معنی اسمم یعنی پادشاه دختر بزرگ

شهرمون امنه ، کلا شهرهای شمالی امنیت شون بالاست، همسرمم مشکلی نداره، خودمم اسپری فلفل دارم اما بازم شب ها نهایتا ۹ خونه ام

دختری از سادات هستم، بر دشمن مرتضی علی لعنت، ما بچه های مادر پهلو شکسته ایم، خیال کن که غزالم بیا و ضامن من شو💚🍃

خدا رو شکر خونه ما کسی کاری به کارم نداره البته مامانم یه کم نگران میشه ولی من از خونه برم بیرون معلوم نیست کی برگردم معلوم نیست اصلا برگردم یا نه

شده رفتم ۵ صبح برگشتم شده رفتم ۹ شب خونه بودم. شده ساعت ۲ شب تازه رفتم بیرون تا دو روز برنگشتم

😂😂😂😂😂😂خبر نمیکنه شکر خدا خونمون تا دلت بخواد آزادی داریم یعنی در واقع تنها چیزی که داریم همینه💔😐

مجردی هیچوقت شب بیرون نرفتم. البته ریا نباشه روزها هم نرفتم. 

متاهلی هم هرگز شب بیرون نرفتم. نهایتش سالی یه بار اتفاق بیوفته ۸ شب برم سوپرمارکت سر کوچمون ،یا با آژانس ساعت ۱۱ شب از خونه اقوام برگردم خونه خودم 

2801