2777
2789
عنوان

خونواده های فرزندپذیر

85 بازدید | 14 پست

سلام لطفا اگه فرزندی رو به سرپرستی قبول کردید.

درمورد اینکه چجوری موضوع رو به خونواده ها گفتید راهنماییم کنید.

ما بچه نداریم و میخوایم از بهزیستی بیاریم.

در انتظار معجزه ی خدا برای مادر شدن..

همسایه ما آورد و رک ب همه گفت

ﻭ ﺑﻪ ﺳﺒﺐ ﺩﺭﻭﻏﻲ ﻛﻪ ﺯﺑﺎﻧﺘﺎﻥ ﮔﻮﻳﺎﻱ ﺑﻪ ﺁﻥ ﺍﺳﺖ ، ﻧﮕﻮﻳﻴﺪ : ﺍﻳﻦ ﺣﻠﺎﻝ ﺍﺳﺖ ﻭ ﺍﻳﻦ ﺣﺮﺍم ، ﺗﺎ ﺑﻪ ﺩﺭﻭﻍ ﺑﻪ ﺧﺪﺍ ﺍﻓﺘﺮﺍ ﺑﺰﻧﻴﺪ [ ﻛﻪ ﺍﻳﻦ ﺣﻠﺎﻝ ﻭ ﺣﺮﺍم ﺣﻜﻢ ﺧﺪﺍﺳﺖ ] ; ﻣﺴﻠﻤﺎً ﻛﺴﺎﻧﻲ ﻛﻪ ﺑﻪ ﺧﺪﺍ ﺩﺭﻭﻍ ﻣﻰ  ﺑﻨﺪﻧﺪ ، ﺭﺳﺘﮕﺎﺭ ﻧﺨﻮﺍﻫﻨﺪ ﺷﺪ .(١١٦نحل)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چه قشنگ 🥹

هیچوقت اندازه روزی دلم برای این بچها نسوخت که کاربرای اینجا گفتن معلوم نیس بچه حرومه یا حلال... 

امیدوارم به پا قدم اون بچه خودتون بچه دار شین❤

خسته از این جماعت زنده کُش مرده پرست🙃                       هممون گاهی وقتا میایم اینجا که فکرمون رها بشه از جنگ درونیمون،لطفا باهام بحث نکن بزار یکم ذهنم آروم بگیره.. 
چه قشنگ 🥹هیچوقت اندازه روزی دلم برای این بچها نسوخت که کاربرای اینجا گفتن معلوم نیس بچه حرومه یا حل ...

ممنونم.

میفهمم چی میگی...

نگران واکنش خونواده هام..

خودشون بچه داشتن؟منظورم همسایه نیست.چون تو زندگیم تاثیری نداره.منظورم خونواده های خودشون و همسر و فک ...

نه بچه دار نمیشدن. کلا به همه همینجوری گفتن بچه آوردن

ﻭ ﺑﻪ ﺳﺒﺐ ﺩﺭﻭﻏﻲ ﻛﻪ ﺯﺑﺎﻧﺘﺎﻥ ﮔﻮﻳﺎﻱ ﺑﻪ ﺁﻥ ﺍﺳﺖ ، ﻧﮕﻮﻳﻴﺪ : ﺍﻳﻦ ﺣﻠﺎﻝ ﺍﺳﺖ ﻭ ﺍﻳﻦ ﺣﺮﺍم ، ﺗﺎ ﺑﻪ ﺩﺭﻭﻍ ﺑﻪ ﺧﺪﺍ ﺍﻓﺘﺮﺍ ﺑﺰﻧﻴﺪ [ ﻛﻪ ﺍﻳﻦ ﺣﻠﺎﻝ ﻭ ﺣﺮﺍم ﺣﻜﻢ ﺧﺪﺍﺳﺖ ] ; ﻣﺴﻠﻤﺎً ﻛﺴﺎﻧﻲ ﻛﻪ ﺑﻪ ﺧﺪﺍ ﺩﺭﻭﻍ ﻣﻰ  ﺑﻨﺪﻧﺪ ، ﺭﺳﺘﮕﺎﺭ ﻧﺨﻮﺍﻫﻨﺪ ﺷﺪ .(١١٦نحل)
منم اگه خودم تا آخر امسال باردار نشم،اقدام میکنم ولی فکر کنم خیلی طول میکشه

منم دیگه خسته شدم از دویدن دنبال دکتر و علاف شدن تو مطبها و پرکردن شکم دکترها.

بهم گفتن مراحلش دو تا سه سال طول میکشه.

اینم خیلیه.

سخته منتظر بودن

منم دیگه خسته شدم از دویدن دنبال دکتر و علاف شدن تو مطبها و پرکردن شکم دکترها.بهم گفتن مراحلش دو تا ...

منم همینطور عزیزم،هفت سال دویدم ولی نشد، خدا نخواست،دیگه تا آخرامسال اکر نشد پرونده باردار شدن خودم رو میبندم و میرم دنبال سرپرستی، دیگه نمیکشم، آره دوسه سال هم زیاده

ممنونم.میفهمم چی میگی...نگران واکنش خونواده هام..

نگران چی اصل خودتونید که میخواین شما هرکاری کنید بقیه حرف خودشونو میزنن

خسته از این جماعت زنده کُش مرده پرست🙃                       هممون گاهی وقتا میایم اینجا که فکرمون رها بشه از جنگ درونیمون،لطفا باهام بحث نکن بزار یکم ذهنم آروم بگیره.. 
2801