2777
2789

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

یعنی بازه؟؟🥲

تا هفته قبل به من گفتن بازه ولی خب طرف نخواست که کار من انجام بشه💔

فکر کنم سایت فاینال هست برو آموزش پرورش قسمت امتحانات مشکلت رو بگو ببین چی میگن اکثرا نمی‌خوان که انجام بدن 

کاربری دست چندتا دوست هست🥰چندتا از تاپیک ها برای من نیست واسه دوستمه✨همت اگر سلسله جنبان شود،مور تواند که سلیمان شود.💕
خب بعنی تا فردا و پس فردا میتونه باز باشه من واقعاااا نیاز دارم

باید بری بپرسی 

من خیلیییییی پیگیری کردم ولی نشد آخر کار گفتن باید شکایت بنویسی بره دیوان عالی کشور اگر اونا تایید کردن یه نمره اضاف میشه 

یه نمره واسه من فایده ای نداشت 

کاربری دست چندتا دوست هست🥰چندتا از تاپیک ها برای من نیست واسه دوستمه✨همت اگر سلسله جنبان شود،مور تواند که سلیمان شود.💕
چرا نمی‌خوان انجام بدن آخه یعنی چی😢😢

نمیدونم همش دست به سر میکردن

یکی می‌گفت سایت بازه میتونن انجام بدن ولی خود طرف می‌گفت نه اصن همچین چیزی وجود نداره در صورتی که وجود داشت

وای یا خدا من در حد نیم نمره نیاز دارم یعنی میشه؟؟

باید آموزش پرورش شکایت بنویسی مدیر بیاد متخلف معرفی کنه تایید کنه بعد آموزش پرورش بفرستن استان ، استان بفرسته دیوان عالی کشور دیگه باید دید اونا چه تصمیمی میگیرن