2777
2789
عنوان

یه سوال در مورد روز زایمان

218 بازدید | 20 پست

یه سوالی ذهنمو در گیر کرده البته هنوز ۵ ماهی مونده تا زایمانم🤣

اینکه من مثلا ۶ صبح سزارین شم مثلا ۱۰ بیام تو بخش تا ساعت دو که ملاقاته یعنی نمیتونم همسرم و خانوادم و ببینم

چجوریاس یه توضیح میدیدن😍

نه همسرت بعد عمل میتونه بیاد پیشت

ولی زود بیرونش میکنن  

در غدیر گفتند زنها هم بیایند بیعت کنند. این یعنی خیلی قبل تر از آن که فمینیست ها بخواهند منت #حق_رأی و مشارکت سیاسی را بر سر ما بگذارند، به ما گفتند یک پای حیات سیاسی اسلام زن ها هستند. پیام غدیر تنظیم کردن زندگی با ولایت است. پیام غدیر هماهنگ کردن زندگی با نیازهای حکومت و جامعه است. باید پرسید زن های کوفه و شام کجا کم گذاشتند که ولی خدا به مسلخ  رفت؟

امیرعلی من ۴ سالش بود ولی هنوز خوب حرف نمیزد😔😔 

مهد گذاشتمش ولی بدتر شد، تازه پرخاشگر هم شد. یکی از مامانا آقای خلیلی و خانه رشد رو برام فرستاد.

یه تیم ۱۰۰ نفره آنلاین از روانشناس، گفتار و کار درمانگر تخصصی برای کوکان تا ۷ سال هستن. بعد 20 جلسه مشکلات پسرم حل شد 😍🙂

هر مشکلی دارید قبل از هرکاری از اینجا نوبت غربال ۱۰۰٪ رایگان بگیرید 

منکه تا اتاق عمل همسرم باهام بود. ماما همراه هم  داشتم از ریکاوری مامانمو دیدم تو بخش به عنوان همراه باهام بود شوهرمم تا ۱۲ شب میتونست بمونه بعد هم رفت صبح اومد دوباره

2803
نه همسرت بعد عمل میتونه بیاد پیشتولی زود بیرونش میکنن

خب پس خوبه نمیدونم چرا یهویی این سوال به ذهنم رسید و خیییلی ذهنم درگیر شد یه لحظه😅

بقیه که نمیتونن همون تایم ملاقاته؟؟؟؟

اگه نمیتونن که بگم نیان ساعت ملاقات بیان

منکه تا اتاق عمل همسرم باهام بود. ماما همراه هم داشتم از ریکاوری مامانمو دیدم تو بخش به عنوان همراه ...

وااای عزیزم چه قشنگ خدا برات حفظشون کنه

یهویی ذهنم درگیر این مسئله شد

اخه خانواده گناه دارن دم در واستن تا ساعت ملاقات بشه اجازه بدن بیان 

نه یک ساعتی میمونی تو اتاق مادر و کودک که علائم بعد زایمان رو چک می کنن

بعدش میری بخش یکی میاد پیشت میمونه تا ۱۲ ساعت باید تو بخش بمونی 

می تونن یکی یکی بیان ملاقاتت و برن 

من که دولتی رفتم و زایمان طبیعی کردم ،همه زایمان ها پیش هم بودم چه سزارین چه طبیعی 

ولی یه سزارینی دیدم پرستار ها دست و پاهاش گرفتن و گذاشتنش رو تخت 

2804
وااای عزیزم چه قشنگ خدا برات حفظشون کنهیهویی ذهنم درگیر این مسئله شداخه خانواده گناه دارن دم در واست ...

نه خب همراه که میتونه باشه که معمولا مادره

شوهر هم هست تو بیشتر بیمارستانا اجازه میدن باشه.

ممنون گلم.

ان شاالله به سلامتی فارق بشی و بچتو بغل بگیری

میتونن بیان پیشت ولی تو نمیتونی بلند شی یا بشینی اگه زود زیر سرت رو بلند کنی سردرد میگیری

اره عزیزم میدونم این و سر و نباید تکون داد🥺

من فقط ذهنم درگیر شد که وقتی از ریکاوری اومدم میتونم ببینمشون یا باید صبر کنیم تا زمان ملاقات بشه که معمولا ۲ تا ۴ ملاقاته

2805

فک کنم بزارن 

من زایمان طبیعی داشتم تو زایشگاه اتاق کامل در اختیار خودم بود مامانم بعد بدنیا آمدن بچه آمد پیشم گرفت کنار تخت کنار اون دخترم خوابیدن ساعت ۵ زایمان کردن ساعت ۱۰ رفتم تو بخش تو بخش شوهرم آمد پیشم ساعتای ۵ بعد ظهر مرخص شدم 

کلا چقدر طول میکشه از وقتی که میری اتاق عمل تا بخش

ببین انقدر استرس داشتم دقیق یادم نیست ولی صبح ۸ بچه دنیا اومد من نزدیک ظهر تو بخش بودم البته اولین نفر رفتم اتاق عمل چون دکترم چنذتا باردار داشت شاید یه ساعت تو ریکاوری بودم

دلم میخواهد زودتر دستهایت را بگیرم …… ❤️ 
2801