2777
2789

جدا از اینکه خودم اذیت میشم ولی به عشقی که تو زندگیم هست میارزه امروز شنیدم یکی به ابحیم گفته که وضع مالی خانواده شوهر خواهرت بدتر از خانواده خودتونه و اونا ندار هستن.... خیلی ناراحتم درست میگن مردم ولی من غرور دارم نمیتونم کسی فکر کنه من ندارم

من درک نمیکنم این حرف زدن های مردم رو 

وقتی طرف ازدواج کرده تموم شده رفته دیگه گفتن این حرفا برا چیه !!!

سلام بماند به یادگار ،اینها اخرین حرف های من هست ،الان که اینو میخونی من برای همیشه سایت و ترک کردم ، به نی نی یار گفتم تعلیقم کنه حالا نمیدونم تعلیق بشم مثل قدیم میزنه روش که **دسترسی به اطلاعات این کاربر امکان پذیر نمی باشد **یا نه ؟ به هر حال من رفتم ، دوستان خوب من  خداحافظ ببخشید که بی خبر رفتم محبت هاتون یادم میمونه خوبی و بدی دیدید حلال کنید ، در خصوص اونهایی هم که با رفتم خوشحال میشن باید بگم خداروشکر که هنوز باعث خوشحالی میشیم 😂 راحت باشید حلالتون .نمیدونم دیگه باید چیا بگم ، جز اینکه  ایشالا  حال دل همه خوش باشه 💔 خداحافظ تا همیشه 9.8.2024 اخرین بازدید 👋👋

امیرعلی من ۴ سالش بود ولی هنوز خوب حرف نمیزد😔😔 

مهد گذاشتمش ولی بدتر شد، تازه پرخاشگر هم شد. یکی از مامانا آقای خلیلی و خانه رشد رو برام فرستاد.

یه تیم ۱۰۰ نفره آنلاین از روانشناس، گفتار و کار درمانگر تخصصی برای کوکان تا ۷ سال هستن. بعد 20 جلسه مشکلات پسرم حل شد 😍🙂

هر مشکلی دارید قبل از هرکاری از اینجا نوبت غربال ۱۰۰٪ رایگان بگیرید 

2803
2804
ینی ممکنه بعداً پشیمون بشم؟؟ آخه شوهرم خیلی زرنگه و می‌تونه برا خودش زندگی بسازه

تاپیک مدیریت مخارج رو بخون اجرا کن پولدار میشی البته اگه حقوق همسرتون خوبه راحتتر به هدف میرسین

اللّهم عجّل لولیک الفرج به حق زینب کبری (س)  ❤️السّلام علیک یا صاحب الزّمان ❤️برای سلامتی امام زمان صلوات🌹                     خدایا بیاد روزی که خونم کنار مسجد باشه و صدای اذان بپیچه تو خونم مخصوصا اذان صبح ماه رمضون و دعای سحر  بگو آمین💚💚
2805

شما بلوغ فکری نرسیدی برای ازدواج 

زود بوده براتون 

واقعا حرف مردم انقد مهمه؟ 

هر جور باشی شاهم باشی دهن مردم بسته نمیشه 

دهن بینی آفت زندگیه 

حالا مطلقه هم بشی باز بدتر از بد حرفای مردم 

متوجهی؟ 

تو ساغر عشقی❤بال و پر عشقی❤یک گوشه پیدا نشده توی بهشتی❤رسوای زمانم❤ افتاده به جانم❤عشق توئه عاشق کش شیرین زبانم❤ دلتنگ توام یار❤ در چنگ توام یار ❤ مجنون قسم خورده دلتنگ توام یار❤تو روح و روانی آرامش جانی❤عاشق تر از آنم که بگویم که بدانی❤تو ❤👨‍💼Ⓜ️❤هر چهار فصل منی نیمه جان منی💖💞💖هر سال هر ماه هر شب هر روز هر ساعت هر دقیقه هر ثانیه هر لحظه هر نفس عزیزجان منی❤شیرین جان منی❤دلبر جان منی ❤جان جانان منی❤تا ابد❤🇮🇷🇮🇷❤🇮🇷🇮🇷❤
2801