2777
2789

از ایران چندنفر برای هر رشته میرن؟من فک میکردم هر کشوری ی نماینده داره الان تازه فهمیدم مبینا نعمت زاده و ناهید کیانی هر دو تکواندو هستن. بعد اینکه اونکه مدال طلای تکواندو میبره یه نفر هستش تو کل دنیا یا اینکه هر کشوری میتونه مدال طلا ببره ؟گیج شدم 

بچها چرا مبینا و ناهید باهم رقابت کردن؟؟؟

مگ‌هر رو نماینده ایران نبودن چرا مقابل هم قرار گرفتن؟؟؟

من ندیدم فقط شنیدم برام تعجب اور بود

❤️‍🔥اصن زن بهرامممم💍 😁  بسم رب بهرام 😂🤚❤️  قشنگتر از چشات کجاست بگو برم‌بجورم🥺

امیرعلی من ۴ سالش بود ولی هنوز خوب حرف نمیزد😔😔 

مهد گذاشتمش ولی بدتر شد، تازه پرخاشگر هم شد. یکی از مامانا آقای خلیلی و خانه رشد رو برام فرستاد.

یه تیم ۱۰۰ نفره آنلاین از روانشناس، گفتار و کار درمانگر تخصصی برای کوکان تا ۷ سال هستن. بعد 20 جلسه مشکلات پسرم حل شد 😍🙂

هر مشکلی دارید قبل از هرکاری از اینجا نوبت غربال ۱۰۰٪ رایگان بگیرید 

یک نفر نیست چون مبینا نعمت زاده میتونست طلا ببره و کیانی هم میتونست طلا ببره ومهران هم همینطور  هرکسی با هم وزن خودش مسابقه میده و مراحل خودسو داره  

ﺗﻔﺎﻭﺕ بین انسانی که اکنون هستید  وکسی قرار است  پنج سال بعد باشید، درکسانی است که در این مدت  با آن ها معاشرت کرده و کتاب هایی که در این مدت مطالعه کردید است.
2803
بچها چرا مبینا و ناهید باهم رقابت کردن؟؟؟مگ‌هر رو نماینده ایران نبودن چرا مقابل هم قرار گرفتن؟؟؟من ن ...

فر کنم کیمیا منظورته. نه کیمیا مهاجرت کرد و پناهنده شد تو بلغارستان اگر اشتباه نکنم

ﺗﻔﺎﻭﺕ بین انسانی که اکنون هستید  وکسی قرار است  پنج سال بعد باشید، درکسانی است که در این مدت  با آن ها معاشرت کرده و کتاب هایی که در این مدت مطالعه کردید است.

از هر رشته ای چند نفر میبرن چه خانم چه اقا

هر کدوم طلا بگیرن گرفتن هرکشوری هرچندتا بگیره مشکلی نداره

بعضیا از تو یه رشته مثل تیر اندازی یا شنا چندتا مدال میتونن بگیرم

یارو از یه شنا ۶ تا مدال طلا گرفته

مبینا رفت زیرپرچم یک کشوردیگ مسابقه دارفک کنم بعدشم حریفش ناهیدکیانی بوددختربااصل ایرانی باغیرت طلاب ...

کیمیا 

مبینا یکی دیگس

ISTP...ایران زیبایم روزی میرسه که از دست مهاجما خلاص میشی و نفس میکشی💚🤍❤️  اسم‌های کاربری یادم نمیمونه🥲
2804
مبینا رفت زیرپرچم یک کشوردیگ مسابقه دارفک کنم بعدشم حریفش ناهیدکیانی بوددختربااصل ایرانی باغیرت طلاب ...

کیمیا  هسن اسمش و همینطور اون هم ایرانیه

یک نفر نیست چون مبینا نعمت زاده میتونست طلا ببره و کیانی هم میتونست طلا ببره ومهران هم همینطور هرکس ...

پس یعنی نماینده بلغار اومده بود

❤️‍🔥اصن زن بهرامممم💍 😁  بسم رب بهرام 😂🤚❤️  قشنگتر از چشات کجاست بگو برم‌بجورم🥺
2805
پس یعنی نماینده بلغار اومده بود

کبمیان بله چون ۲۰۲۰ اگر اشتباه نکنم  مهاجرت کرد وپناهنده شد و برنز گرفت 

دوستان کیمیا علی زاده مهاجرت کرده نه مبینا

2801