2777
2789
عنوان

تخمک گذاری

237 بازدید | 11 پست

خانوما واسه تخمک گذاری بیشتر به کیت اعتماد کنیم یا ترشحات؟من این ماه 11 ترشح زیاد داشتم کیتمم پررنگ بود.روز 13 ترشحات کمتر شد ولی کیت پررنگ تر از روز 11.به نظرتون 11 تخمک گذاری بوده یا 13؟

جز توکل بر خدا سرمایه ای در کار نیست/هر که را باشد توکل کار او دشوار نیست

سلام بنظر من هرچی به این چیزا بیشتر توجه کنه آدم دیر تر نتیجه میگیره هرماه یه بازه ی چندروزه مشکوک به تخمک گذاریه تو اون چندروز رابطه داشته باشید بدون فک کردن به اینکه تخمک گذاری دقیق چه روزی بوده مطمئناً نتیجه بهتری میده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اصلا به تاریخ تخمک گذاریتون دقت نداشته باشین هر چی روزارو بشمارین و فکر کنین بدتره . شما از دو روز بعد از پریود یک شب در میون نزدیکی داشته باشید تا همون نزدیکی های پری . با حساب کتاب جور در نمیاد هر چی بی خیال تر باشید زودتر نتیجه میگیرید

اصلا به جنسیت توجه نکن فقط بخواه که سالم باشه بذار هر چی خدا صلاح میدونه بهت بده ولی اگه خیلی برات‌ مهمه همون بین یازده و سیزده یعنی دوازده برو سونو اندازه فولیکولت مشخص بشه بعد اگه فولیکولت خوب رشد کرده باشه بهت میگه حدود چند ساعت دیگه تخمکت ازاد میشه ازادم بشه حدود بیست و چهار ساعت وقت داری که اسپرمو بهش برسونی 

اصلا به جنسیت توجه نکن فقط بخواه که سالم باشه بذار هر چی خدا صلاح میدونه بهت بده ولی اگه خیلی برات‌ ...

اره سالمی که از همه چی مهمتره.چون تمام نوه هامون دختره دوس داریم یه تنوع بشه وگرنه واسه خودم که هیچ فرقی نداره.حوصله و وقت سونو رفتن ندارم میخام از روی کیت و ترشحات اقدام کنم دیگه هر چی خدا خاست

الان که دوره دوره ی پسر زایی شده همه پسر میارن . به نطرم پس سیزده انجام بدی بهتره چون کیت هم خیلی دق ...

خونواده ما همه بچه ها دختر میشن.این ماه ایشالا اقدام میکنم.از یه طرف میگم به کیت اعتماد کنم از یه طرفم میگم روزی که ترشحاتم زیاده محیط واژن قلیاییه شاید بهتر باشه