2777
2789
میشه بپرسم چه روزایی اقدام داشتی ؟ من دو روز قبل از دوره تخمک گذاریم. یه روزهم شب چهاردهم از تخمک گ ...

من تقریبا ی شب در میان بیشتر بعد پریودی شروع کردم این روزا هم کمتر مثلا دو روز یبار

ن ربط نداره ولی از روزی ک اقدام میکنی باید یسری چیزارو نخوری مث زعفران زرشک گرمیجات مث فلفل و.. پفک ...

گرمیجات  و ادویه تند نمیخورم.

ولی روزی یه دونه یا دوتا خرما با مغز گردو با چای سبز میخورم.

دوبارهم تو روزای اقدامم موز خوردم.

پفک هم چهارروز بعداز اقدامم خوردم. اونم فقط چند دونه😆

💚خداجونم هزاران بار شکرت.👸

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

گرمیجات  و ادویه تند نمیخورم. ولی روزی یه دونه یا دوتا خرما با مغز گردو با چای سبز میخورم. دو ...

من الانم ک مشکوک ب حاملگیم پفک خوردم خخخ 

موز و گردو و خرما ک سرشار از ویتامین بدیش کجا بود ولی چای سبز نمیدونم شاید خوب نباشه بهتره سرچ کنی همیشه تا اطلاعاتت بالا بره بعد شمام یماهه اقدام کردی درصدش کمتره ولی ان شالله ک هستی اگرم نشدی ناراحت نباش و بازم اقدام کن و سعی کن بعد پریودیت ی شب در میان تا تخمک گذاری خیلی مهمه و نزدیک ب پریودی درصدش ضعیفه

من الانم ک مشکوک ب حاملگیم پفک خوردم خخخ  موز و گردو و خرما ک سرشار از ویتامین بدیش کجا بود ول ...

والا شنیدم چای سبز قدرت باروری رو واسه زن ها بالا میبره. وچای معمولی قدرت باروری مردها رو بالا میبره.

واسم فرقی نمیکنه. خدا بزرگه . این ماه نشد ماه دیگه ایشالا. 😅 استرس ندارم. هیجانم یه کوچولو زیاده. اونم بخاطر اینکه اولین باره. 

تو چندوقته اقدامی ؟ هیجان و استرستو چطوری کنترل میکنی ؟😆

والا شنیدم چای سبز قدرت باروری رو واسه زن ها بالا میبره. وچای معمولی قدرت باروری مردها رو بالا میبره ...

چای سبز تخمدان ها رو ضعیف میکنه

بهتره تو ایام اقدام و بارداری نخوری

سادگی شیک ترین ژست دنیاست صفا و سادگی رو دوست دارم   
بسلامتی ان شالله چیزی نمونده تا فارغ بشی     بچتون دختره یا پسر اسمش چی گذاشتید کنجکاوم بب ...

ممنون

پسره

اگه خدا بخواد عرفان یا ماهان

سادگی شیک ترین ژست دنیاست صفا و سادگی رو دوست دارم   
چای سبز تخمدان ها رو ضعیف میکنه بهتره تو ایام اقدام و بارداری نخوری

😦😖   دوبار خوردم.  واااااییییی. اخه من شنیدم خیلی خوبه واسه خانوما. دیگه نمیخورم😣