2777
2789

یادمه دانشجوی کارشناسی ارشد بودم (۲5،26 سالم بود)

پاره وقت هم مدرس زبان بودم

حموم رفته بودم

یهو بابام از سرکار رسید خونه و اینقدر در مورد من با مامانم بد حرف میزد که توی حموم زیر دوش اشک میریختم ...

مثلا میگفت این نه شوهر داره نه کارمنده

سابقه کار نداره، بازنشستگی نمیگیره، فردا پیر شد کی خرج و مخارجشو میده و ... 

(شاید شما اسمشو بذارید دلسوزی پدرانه اما همیشه همه این حرفارو با لحن خیلی بد میزد و به چشم مفت خور به من نگاه میکرد)

پدری بود که آخرین باری که به من پول تو جیبی داده رو یادم نمیاد 😅 

خلاصه الان همون دختری که بخاطر کارمند نبودن تحقیرش میکرد و آینده ش رو سیاه میدید، یه کار آفرین شده و موسسه زبان خودش رو راه اندازی کرده .‌‌‌..

امیدوارم خدا به من لطف داشته باشه و در این مسیر موفق باشم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

از این تجربه ها فقط بعضیا دارن یا برای همه دختراست ؟

چرا بعضی ها مثل پرنسس هستن تو خونه 

بعضی ها برای اینکه اندازه آدم عزت داشته باشن باید انقدر تلاش کنن

یک جمع نکوشیده رسیدند به مقصد یک قوم دویدند و به مقصد نرسیدند

راه اندازی کردی، یا میخوای راه اندازی کنی! 

هدف امسالم. 100تا کتاب بخونم، اپیزودهای رخ و مورخ وشاهنامه و کلیله دمنه رو همش رو گوش کنم. لک های صورتم پاک کنم، دندونم رو ارتودنسی کنم. و روکش کنم. شیمکم رو آب کنم، شونه هام رو قوی کنم. 

چه برعکس 

ختنواده منم میگفتن شاغل شه .‌درامد کسب کنه 

‌پول دربیارع    بده شوهرش ؟ مگه حماله ؟

شوهرش بره کار کنه  بیاره این بخوره 😄

حتی دختر عموم کارمند شده زن عموم گفت حمال شده  😄

لطفا دعا کنید برای حاجتهام‌. لطفا دعا کنید برای بخشیده شدن گناهانم حق الناسایی که به گردنمه و نتونستم جبران کنم  .‌هر کسم خواست  زیارت عاشورا بخونه  برام . ممنونم .‌اسمم سمیرا 
چه برعکس ختنواده منم میگفتن شاغل شه .‌درامد کسب کنه ‌پول دربیارع بده شوهرش ؟ مگه حماله ؟شوهرش بره ...

پدر استارتر که رفتارش درست نبوده اما طرز تفکر خانواده شما مخصوصا زنعمو تون جای تاسف داره که خانمی که هم کار بیرون انجام میده هم منزل و روی پای خودش هست و استقلال مالی داره رو اینجوری خطاب میکنه 

2801