2777
2789

آقا ی ماه بود ک خبری ازش نبود حالا مشکلات خانوادگی و..... ک خبر دارم بدش سه شنبه اومده بود پیام دادع ک د بی تو نمیتونم پ فلان صبح تا شب ت مخمی میخام بیام خاستگاریت😂😂😂😂من خر اومدم جوابشو دادم حالا از اون روز اصلا ت ایتا آنلاین نمیشه😒یکی دو بار آنلاین شد در حد دوسه دقیقه اصلا سینم نزده😒😒😂😂😂😂فک کنم اون لحظه دلش تنگ شد اومد گوهی خورد رفت الان من چکار کنم ؟؟پیامارو پاک کنم هرچند دیدع؟؟یا هیچی بیخیال باشم 

با آنکِه دِلش بستِه بِه دِل‌‌هایِ دِگر بود ؛ دیوانِه دِلم باز گِرِفتار دِلش بود🌿🖤-️

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و کاملاً رایگان با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید .

2803
تو چی جواب دادی

من نوشتم دلم برات تنگ شده هرچند خیلی نامرد و دردغگویی

با آنکِه دِلش بستِه بِه دِل‌‌هایِ دِگر بود ؛ دیوانِه دِلم باز گِرِفتار دِلش بود🌿🖤-️

چیزی مصرف میکنه؟این همه نوسان تواحساسات نرمال نیست 

همه سی ثانیه وقت دارن درروز برای عشقشون  حتی  فضانورد و جراح 

کاش میشد از کسانی که مرده اند پرسید: آیا بالاخره رنج های بشر  پایان یافت؟
اگه موافقت کردی برو تهش ویرایش کن ولی ما هیچ وقت به درد هم نمیخوریم و برو همون جایی که تا الان بودی ...

ادیت خوب نیس.طرف میگه ضایع شد چن روز ج ندادم اومد ادیت کرد

بدجوری سوختیم ولی خب ته دیگمون مشتی شد..!
چیزی مصرف میکنه؟این همه نوسان تواحساسات نرمال نیست همه سی ثانیه وقت دارن درروز برای عشقشون حتی فضا ...

اره معتاده انگار

من نوشتم دلم برات تنگ شده هرچند خیلی نامرد و دردغگویی

همونه.دیگه خیالش راحت شده تو دوسش داری رفت یه ماه دیگه بیاد.نباید اینو میگفتی

بدجوری سوختیم ولی خب ته دیگمون مشتی شد..!
ادیت خوب نیس.طرف میگه ضایع شد چن روز ج ندادم اومد ادیت کرد

ن کاریش ندارم پیامارم پاک نمبکنم خوبه اون اول پیام داد مهم نیست 

همونه.دیگه خیالش راحت شده تو دوسش داری رفت یه ماه دیگه بیاد.نباید اینو میگفتی

اره اشتباه کردم 

2801