2777
2789

بیرون قراره بریم نمیتونم لغو کنم 

به نامزدم زنگ بزنم بگم نیاد؟

یا بیاد پیش مامانم و بابام بشینه من برم چون خود مامانم بدون اجازه ی من دعوتش کرده 

محتوای تاپیک های من گاهی فان و گاهی برای زندگی واقعی خودمه.....هیچی دروغی درکار نیست ...دوستون دارم زیاد💚🌱

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2799

قرار دوستاتو کنسل کن

بنظرم اولویتت نامزدت باشه 

کاربری دست چند نفره به خدا کمبود شماره بود ؛ هر فردم شعور اینو داره که تو تاپیکای مخصوص به سنش شرکت کنه❤️دهان شما خروجی افکار شماست وقتی باز میشود سریعترین راه برای درک شخصیتتان دراختیار مخاطب قرار میگیرد مواظب ویترین شعورتان باشید،تا افکار و وجودتان خریدارهای بیشتر داشته باشد!
از همین الان دوستاتو به همسرت ترجیح میدی؟

قرار دارم چیکار کنم 

نامزدم همیشه ومیبینمش😐

محتوای تاپیک های من گاهی فان و گاهی برای زندگی واقعی خودمه.....هیچی دروغی درکار نیست ...دوستون دارم زیاد💚🌱

اولویت اول همسرته 

اولویت اولت باشه تا اولویت اولش باشی

لطفا وقتی دارم با یک نفر صحبت میکنم شما وسط نپر و احترام خودت رو نگه دار،اگر مخالف هستی میتونی محترمانه نظرت رو عنوان کنی و شخصیت خودت رو پایین نیاری

چقد بی ادبی نامزدت بیاد پیش پدر و مادرت بشینه تو بری پیش دوستات؟؟؟ بعد به خاطر قرار با دوستات زنگ بزنی بگی نیاد ؟؟؟ کاش یه تجدید نظر بکنه چون مشخصه دوستات بیشتر از نامزدت الویت دارن برات

چندسال دیگه میفهمی این دوستا مفتم نمی ارزن

مطمینم هیچکدوم مثل تو نیستن که شماهارو به نامزدشون ترجیح بدن

یه مامان شاد و پرانرژی که جز شادی و ارامش بچه هام چیز دیگه ای مهم نیست ، خونه بهم ریخته مرتب میشه ، چای سرد شده رو میشه عوض کرد ، غذای یخ شده رو میشه داغش کرد، ظرفای نشسته بالاخره شسته میشن اما دیگه بچه هامون 1ساله یا 2ساله یا 3 ساله و ... نمیشن پس از لحظه به لحظه بزرگ شدنش لذت میبرم و سخت نمیگیرم پسر و دختر کوچولوی من مامان عاشقتونه😍😍