2777
2789

یه باز با دوچرخه بودم ۱۱ سالم بود با دوستم که هنوز در ارتباط هستيم دو ترکه نشسته بودیم پسره سنگ زد به دوچرخه ی من اون موقع من دوچرخه‌مو تازه گرفته بودم مارکش پرشیا بود منم اسمشو گذاشته بودم پژو پارس دیدم داره بهم فحش میده پسره منم دوچرخه رو دادم به دوستم فحشش دادم گفتم تنها شغلی که به تو میدم نگهبانی سنگ دستشویی هست همش کل کل میکردم دیگه فحش بدی داد از یقه لباسش گرفتم چسبوندم به دیوار حالا اینو از کجا الهام گرفتم هم برادرم هم سلمان خان به پسره گفتم ۲ تا ماشین اسباب بازی میگیرم که حسرت به دلت نمونه  با اون دوستت بازی کنی بعد با اینایی که دعوا میکردم ۲ تا پسر بودن آره بعد اومدن ازم معذرت  خواهی کرد آره 😂😂😌

یه بار یه پسر با توپ زد به دوچرخه عزیز من من گفتم جوجه با من کل کل نکن کوچولو  پسره بزرگ بود بعد گفت من کوچولو خستم یا تو گفتم از نظر عقلی تو 

بقیه رو یادم نیست🥲

آها با پسر های فوتبال بازی می‌کردم فقط گل میزدم😎

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2803

منم بچه بودم با پسرا فوتبال بازی میکردم اونم چیی ؟؟پسرعمومها و داداشام و پسرعمم مپلا یکی ۱۷سالش بود یکی ۱۹سالش بود ۲تاشون زنو بچه داشتن😂😂خلاصه همه ازم بزرگتر بودن منم دروازه بان بودم اگه بهم گل میزدن میرفتم ب عموم میگفتم عمومم با کمربند میوفتاد دنبالشون🤣🤣🤣🤣همیشه هم زیر آب داداشمو پیش مامانم میزدم مامانم بخاطره من با جارو میوفتاد دنبال داداشام تا کتکشون بزنه😂😂😂😂😂هعیی بچگیی یادت بخیر🙂🥲

عدس کوشولووووم ۱۴۰۳/۱/۱۴ ساعت ۵ صبح سقط شد 💔روزی که آزمایش دادم دکتر آزمایشگاه بهم گفت ی عدس کوشولووو تو شکممه منم اسم کاربریمو گذاشتم مامان عدس کوشولووو اما دیگه عدسم و ندارم 🥺💔