2777
2789
عنوان

خسته شدم از این که تو عقدم

239 بازدید | 10 پست

نزدیک سه سال هست تو این شرایطم دیگه از بلاتکلیفی خسته شدم اگر به من بود که زودتر میرفتم به خونه و زندگیم الان کار شوهرم و کلا تصمیمات با خانوادشه . میگن فعلا اینطوری باشن تا شرایط درست بشه

تازگیا دلشوره میگیرم میرم خونشون نمیتونم صبحونه بخورم امروز زردآب اوردم بالا . مهمون داشتن گفتم نمیتونم بمونم اونم اصرار نکرد . کلا زیاد دیگه اصرار نمیکنه بمون انگار خوششون نمیاد من باشم 

دیروز چند باری لاغریمو به روم اورد. گفت ی چیزی بخور چاق شو بعد قرار بود با خواهر شوهرم اینا بریم باشگاه مادر شوهرم تنها بودم اومد گفت میای‌ گفتم بله بریم

بعدش جلوجاری هام و خواهرشوهرم گفتش این عروس میگه دوست ندارم باشگاه رو نمیاد😐😐 این تازه یک مورد تازشه

کلا خسته شدم برام دعا کنید احساس خوبی ندارم شوهرمم رفتارش مثل قبل نیست

زبون نداری ؟ 

سریعا میگفتی  شوخی میکنی ؟ من الان گفتم میام .

تا زبون نداشته باشی . تا بلافاصله نزنی دهنشون . روزگارت بدتر خواهد شد

لطفا دعا کنید برای حاجتهام‌. لطفا دعا کنید برای بخشیده شدن گناهانم حق الناسایی که به گردنمه و نتونستم جبران کنم  .‌هر کسم خواست  زیارت عاشورا بخونه  برام . ممنونم .‌اسمم سمیرا 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2799

عزیزم به خودت برس من یه بار تو پری زرداب بالا اوردم خیلی احساس بدیه

فلسطین کودکانت آزاد زیند🎈 یک قدم مانده به نور ✨ کوله بارت بردار یک قدم مانده به شعر ساز و برگت بردار / شهید مطهری : دو بیماری خطرناک همواره انسان را تهدید می‌کند: بیماری جمود و بیماری جهالت ؛ جامد از هرچه نو است متنفر است و جز با کهنه خو نمی‌گیرد و جاهل هر پدیده ی نوظهوری را به نام مقتضیات زمان ، به نام تجدد و ترقی موجه می‌شمارد. از نظر جامد با قلم نی نوشتن ، با دست غذا خوردن و ... هر وضعی که در قدیم بوده جز مسائل و شعائر دینی است ؛ جاهل برعکس چشم دوخته ببیند در دنیای مغرب چه مد تازه و عادت نوی پیدا شده است که فورا تقلید کند ... جمود جامدها به جاهل ها میدان تاخت و تاز میدهد و جهالت جاهل ها، جامدها را در عقاید خشکشان متصلب تر میکند زیرا بهانه ای به دست جامدها داده که به هر وضع جدیدی با چشم بدبینی بنگرند (و بر عکس) در این میان آن که باید غرامت اشتباه هر دو دسته را بپردازد اسلام است. جاهل خودباخته تکیه کلامش این است دنیا امروز چنین است دنیا امروز چنان است ، از نظر این گونه افراد چون دیگر نمی‌توان هواپیما را گذاشت و الاغ سواری کرد ، برق را گذاشت و چراغ نفتی روشن کرد، کارخانه های عظیم ریسندگی را گذاشت و با چرخ دستب نخریسی کرد ، ماشین چاپ را گذاشت و دستنویسی کرد ، همینطور نمی‌شود در مجالس رقص شرکت نکرد ، به مایو پارتی نرفت عربدهٔ مستانه نکشید پوکر نزد و ... علم در فیزیک پیش می‌رود و قوانین نور را کشف می‌کند گروهی سودجو همین را وسیلهٔ تهیهٔ فیلم های خانمان برانداز قرار می‌دهند علم شیمی جلو می‌رود و خواص ترکیبات اشیا را بدست می‌آورد آنگاه افرادی به فکر استفاده می‌افتند و بلایی برای جان بشر به نام هروئین می‌سازند، علم تا درون اتم راه می‌یابد و نیروی شگفت انگیز اتم را مهار می‌کند اما پیش از آنکه کوچکترین استفاده ای در راه مصالح بشر بشود جاه طلبان از دنیا از آن بمب اتمی می‌سازند و بر سر مردم بی‌گناه دنیا می‌ریزند.در زمان هم انحراف وجود دارد و هم توسعهٔ علم و دانش

رفتن خونشون و کم کن. هفته ای یکبار برو. زیاد خونه مادرشوهر رفتن و موندن این عواقب و داره. خیلیا همینجا هزاران بار گفتن رابطه تو عقد نداشته باشین بخاطر همچین مواقعیه