2777
2789
عنوان

پونزه سالمه میتونم قرص فیفول بخورم یا ن

| مشاهده متن کامل بحث + 541 بازدید | 52 پست
ففول قرص قوی هست بدون تجویز پزشک نخور آزمایش بده شاید کم خونی داری

اره فکر کنم کم خونی دارم

من کلن سرگیجه ندارم ولی چون ۱۰ روزه سفرم و همش تو ماشینم شاید واسه همینه سرم گیج میره و فقط ففول همراهمه

هرکسی لیاقت توجه نداره !
سرم‌ گیج نمیره همیشهاین ۱۰ روزه ک سفرم و همش تو ماشینم شاید واسه همینه سرم گیج بره. فعلا فقط ففول هم ...

شاید بدماشینی,ی کار دیکه کن چیزای ترش بخور.از این لواشک کیلوی ها هستن از اونا بگیر تو ماشین بخور.اکه خوب شد بدون بخاطر بد ماشینیه.اکه نه اون قرصه رو بگیر

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2799
شاید بدماشینی,ی کار دیکه کن چیزای ترش بخور.از این لواشک کیلوی ها هستن از اونا بگیر تو ماشین بخور.اکه ...

لواشک خوبه برا سرگیجه؟

هرکسی لیاقت توجه نداره !
لواشک خوبه برا سرگیجه؟

برا بدماشینی عالیع..من خودم همینجچری ام.سوار ماشین ک میشم مسافتای طولانی  سرم گیج کیره در حد مرگ..برا همین همیشه تو مسافتای  کوتاه ی چیز  ترش میگیرم ک تا برسیم بخورم.لواشک..چیپس سرکه ای.و کلا چیزای  ترش .ادامس نخورو هرچیز شیرینی  برا تو ماشین خوب نی

برا بدماشینی عالیع..من خودم همینجچری ام.سوار ماشین ک میشم مسافتای طولانی سرم گیج کیره در حد مرگ..بر ...

پ الان چیزای ترش بخورم

ما خودمون از خوزستان تا مشهدو با ماشین رفتیم ممکنه از اون باشه؟  دیگه ماشین شده خونمون😂

هرکسی لیاقت توجه نداره !