2777
2789
عنوان

خیانت شوهرم و افسردگی من

285 بازدید | 21 پست

من همیشه عاشقانه و دیوانه وار شوهرمو دوس داشتم خیلی هم بهش اعتماد داشتم ینی میگفت فلان باور میکردم 

تا اینکه هفته پیش که سرکار بود اینستاش رو‌گوشی قبلیش هنوز وصل بود منم اومدم نگاه کردم دیدم داره با یه زن چت میکنه قربون صدقش میره 💔

منم حالم خراب شد داشتم جیغ میزدم خودمو میزدم بهش زنگ زدم گفت دیوانه چیز خاصی نیست 

اول گفت یکی از بچها دانشگاهه دوستم کفته امتحانش کن ببین پا میده یا ن

بعد گفت من دیدم پولداره اومدم مخشو بزنن ازش پول بگیرم, ولی بازم انفالو نکردش من گوشیشو گرفتم زنه رو بلاک کردم  

اما من هنوز حالم خوب نشده همش میگم چطور دلش اومد اون حرفارو به یه زن خراب بزنه 😔

همش تو فکرم میگم چرااا اگه من نمیفهمیدم میخواست تا کجا پیش بره یعنی 😭 

توروخدا اگه راهی دارین بگین چیکار کنم حالم خوب بشه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2803
این یکیشه تازه فهمیدیلعدم تز مجا میپونی تا کجا پیش رفته؟باید بادختره صحبت میکردیگولت زد شوهرت و تموم ...

😭😭 وای نگو اقا دختره خراب بود بهش پیام دادم از شوهرم چی میخوای گفت شوهرت کدومه دیگه

مطمعنی زنه خراب بوده ؟؟؟

مطمعنی زنه پولدار بوده و شوهرت به خاطر پول خواستتش؟

شوهرت اگه آدم متعهدی بود قربون صدقه یه زن دیگه نمیرفت به هیچ قیمتی 

اگه دیگه تکرار نکرد ببخشش و یه جوری ملتفتش کن که اگه یه بار دیگه تکرار کنه تو دیگه نمیبخشیش

ولی اگه دوباره خیانتشو تکرار کرد از نظر من ادامه زندگی باهاش صلاح نیست

2804

سلام عزیزم 🥺😢حق داری ولی بشین جدی باهاش حرف بزن بگو من حالم خیلی خرابه با اینکارت کاری کردی اعتمادم نسبت بهت از بین بره بگو این اولین و اخرین باریه که بهت فرصت میدم بگو اگه من اینکارو میکردم تو چیکار میکردی چ حسی میداشتی بگو اگه از این به بعد کوچیکترین چیزی که ازت ببینم دیگه نمیمونم 

اشتباه کردی گفتی بهش باید صبر میکردی ببینی تاکجا چیش میرن اونموقع مچشونو میگرفتی زود ب شوهرت گفتی هز ...

وای داشتم میمردم مگه میتونستم ساکت باشم حالم خیلی بد بود

مطمعنی زنه خراب بوده ؟؟؟مطمعنی زنه پولدار بوده و شوهرت به خاطر پول خواستتش؟شوهرت اگه آدم متعهدی بود ...

اره اگه زنی خراب نباشه نمیاد با مرد متاهل خودشم‌ متاهل چت کنه

مطمعنی زنه خراب بوده ؟؟؟مطمعنی زنه پولدار بوده و شوهرت به خاطر پول خواستتش؟شوهرت اگه آدم متعهدی بود ...

دیگه تکرار نکرد؟ شوهرش دروغگو توی همین ماجرا هم چند تا داستان مختلف گفت

بعدم اسی ساده  س معلومه 

با این کار فقط شوهرشو ژرنگ کزد و وادارش کرد دروغگو بهتزی بشه زرنگ تر بشه عمزا تا چند سال دیگه نمیتونه نچشو بگیزه

شوهر اصلا گردن نگرفت که پشیمون بشه تکرار نکنه

اگه جای جیغ و داد همینطوری اداوه میداد یواشکی چک کردنو به رابطه های شوهرشم میرسید

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2801