2777
2789
عنوان

با خواهرشوهرم رفتیم تفریح بخاطر کیک یه ابروریزی شد ک نگمممم

| مشاهده متن کامل بحث + 7360 بازدید | 108 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کیک و آوردیم و عمه برش زدوااای ازبرش سهم شوهرش نگم براتون🤣🤣یک چهارم برش های مابنده خدا میگفت نه نم ...

عمه بنده خدا چون شوهرت  اونجور گفته برای طفلی شوهرش یک چهارم شما کشیده 

اینجور ادم های مهربون و صادق خیلی زود بهشون برمیخوره نکه تلخی کنن نه ولی خب از واکنششون مشخص میشه

سلام بماند به یادگار ،اینها اخرین حرف های من هست ،الان که اینو میخونی من برای همیشه سایت و ترک کردم ، به نی نی یار گفتم تعلیقم کنه حالا نمیدونم تعلیق بشم مثل قدیم میزنه روش که **دسترسی به اطلاعات این کاربر امکان پذیر نمی باشد **یا نه ؟ به هر حال من رفتم ، دوستان خوب من  خداحافظ ببخشید که بی خبر رفتم محبت هاتون یادم میمونه خوبی و بدی دیدید حلال کنید ، در خصوص اونهایی هم که با رفتم خوشحال میشن باید بگم خداروشکر که هنوز باعث خوشحالی میشیم 😂 راحت باشید حلالتون .نمیدونم دیگه باید چیا بگم ، جز اینکه  ایشالا  حال دل همه خوش باشه 💔 خداحافظ تا همیشه 9.8.2024 اخرین بازدید 👋👋
با مزه تعریف میکنی😍منم عمه ژاله میخوام🤭😐🤝پس چرا خاله عمه های من ازینکارا بلد نیستن☹😂

عمه من فقط بلده بره ژل بزنه، بوتاکس کنه و...بیاد خودشو به ما نشون بده پز بده😁

والا نعمتهخوشبحالت

واقعا از اون نعمتای خوبه دنیان 

پایه ترین رفیقامن

عایش سابقم...دوتا داداش کم سن و عزیز تر از جونمو باهم ۲۰ دی تو تصادف از دست دادیم حال دل وروحمون بشدت خرابه بخصوص  ودوتا بچه کوچولوشون که درکی ندارن ومدام سراغ باباهاشونو ازمون میگیرن ممنون میشم صلوات بفرستین 
2801