2777
2789

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یک موقع این جملرو بهش نگی هااا 

چون بچشی دوست داشته بهترین باشی 

و پزتو بده 

اگه تو تلاشتو کردی  برو باهاش صحبت کن بگو 

مامان من همه ی تلاشمو کردم و نتیجش این شده برام 

از من بپذیر و قبول کن و بهم افتخار کن نه اینکه از دستم ناراحت باشی 

اگه تلاش نکرده بودم یک چیزی ولی تو که دیدی من تلاش کردم و بعد بهش لبخند بزن 

این جملات رو هم با آرامش و لبخند و خوبی بگو

2796
یک موقع این جملرو بهش نگی هااا چون بچشی دوست داشته بهترین باشی و پزتو بده اگه تو تلاشتو کردی برو با ...

چه حرف بیخودی خب دوس‌نداشته باشه وقتی من متوسط باشم شوهرمم متوسط بچم ایشتن نمیشه که روح بچه رو خراب کنی چون میخوای بهترین باشه برعکس یه بار باید به روشون اورده شه که درحد خودشون توقع کنن

اره بچم کوچیکه ولی هیچ وقت فکز نکردم بچم باید بهترین باشه به اسم مادر بودن اعصاب‌بچه هاتون رو خراب ن ...

خواهر جمله ی من و درست خوندی؟؟؟ 

من نوشته بودم یک موقع نره به مادرش یک حرفی بزنه که دلش بشکنه 

به جاش با صحبت آروم و با متانت مادرش و از ناراحتی در بیاره 

آدم بزرگا عقایدشون با ما فرق داره ریشه ی یک درخت ۴۰ سال محکم تر از ریشه ی یک درخت ۳۰ ساله هستش 

به جای اینکه با مادر یا پدرت بحث کنی که آی عقاید من اینه 

باهاشون باید با مدارا کردن بیای جلو که هم خودت خوشحال باشی هم خانوادت  

میدونید مادرایی مثل شما واقعا به بچه هاشون ظلم میکنن؟!!من مادری دقیقا عین شما‌دارم هیچ وقت سقف توقعاتش‌ تمومی نداره هرچی‌خوب باشم بهترش رو میخواد هرجا پیشرفت میکنم میگه بیشتر پیشرفت کن کلی سر توقعاتش‌روح وروانم نابود شد مشکلات جسمی پیدا کردم ولی هنوزم ذره ای از توقعاتش کم نشده همیشه با لبخند میگه هروقت مادر شدی میفهمی ومن دیگه از این جمله متنفرم شما وقتی به چیزی نرسیدی یا‌کمبودی دارید میخواید بچه هاتون ادامش بدن من هیچ وقت همچین ظلمی به بچه هام نمیکنم

میدونید مادرایی مثل شما واقعا به بچه هاشون ظلم میکنن؟!!من مادری دقیقا عین شما‌دارم هیچ وقت سقف توقعا ...

باهاش صحبت کن 

بگو مامان من میدونم تو بهترین هارو برام میخوای 

اما این رفتارهایی که با من میکنی باعث شده اینجوری بشم 

من تلاش خودم و میکنم که بهترین هارو بدست بیارم تا شما به من افتخار کنید 

اگه میشه به جای گفتن این جمله بهم بعد از بدست آوردن هر موفقیت بگین که بهم افتخار میکنین 

گفتن این جمله باعث میشه من خوشحال بشم 

انرژی بگیرم و بیشتر برای اهداف دیگه هم تلاش کنم :)

خب با خانواده‌هاتون حرف بزنین با آرامش با خوبی 

باهاش صحبت کن بگو مامان من میدونم تو بهترین هارو برام میخوای اما این رفتارهایی که با من میکنی باعث ش ...

عزیزم مادری که این دروجودش نهادینه شده عوض نمیشه صد بار حرف زدم اون لحظه که میگه افرین ولی ده دقیقه بعدش میگه نه پیشرفت بیشتر کلا معتقده تا زنده ای فقط زحمت باید بکشی وپیشرفت کنی بهش میگم پس کی‌از جوونی استفاده کنم میگه نه پیر هم که شدی پول داشتی کیف میکنی دیگه وقتی تو ذات ادم نهادینه شه عوض هم نمیشه ولی خب واقعا برای بچه هاتون همچین مادرایی نباشید مادر من خوبی زیاد داره ولی پیر شدم دیگه سر این توقعاتش

عزیزم مادری که این دروجودش نهادینه شده عوض نمیشه صد بار حرف زدم اون لحظه که میگه افرین ولی ده دقیقه ...

نمیدونم دیگه عزیزم تو بهتر از من مادرت رو میشناسی و میدونی چجوری باید باهاش رفتار کنیی ولی خواهشا جوری باش که بعدا پشیمون نشی چرا مثلا با فلان حرفم یا فلان حرکتم دلشو شکوندم یا ناراحتش کردم:)