2777
2789
عنوان

امروز بهش پیام بدم چی بگم

1266 بازدید | 104 پست

حدود۱ ماهه که پارتنرم یکی از اعضا خانوادشون از دست داده و توی این ۱ ماه ما ارتباط خاصی نداشتیم البته من خیلی پیگیرش بودم اما اون خیلی بهم ریخته کلا

زیاد جواب زنگ و پیام نمیده از وقتی اون اتفاق افتاده 

امروز ماهگردمونه 

آخرین باری که بهش پیام دادم سه ۴ روز پیش بود

حالا ب بهانه ماهگردمون بهش پیام بدم؟ چی بگم؟ 

اونوقت فکر نکنه من غمشو درک نمی‌کنم؟ 

وای خیلی دوسش دارم نمیخوام از دستش بدم

ارتباط مون کمرنگ شده،کلافم...

برای پسرا ماهگرد خیلی مهم نیستبهش فرصت بده کنار بیاد با غمش

اره نمیدونم حتی یادشه یا نه... 

چقدر فرصت بدم ؟ یه ماه کافی نیست؟ 

میترسم بیخیالم بشه، نمیخوام اینجوری بشه.

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

2803
باید صبر کنی چون یکی از عزیزاشو از دست داده مطمئن باش اگه درمورد ماهگرد بهش بگی باهات کات میکنه

وآقعا؟ آخه من میخواستم فقط با این بهانه باهاش ارتباط بگیرم... نه اینکه بگم مبارک و اینا

وآقعا؟ آخه من میخواستم فقط با این بهانه باهاش ارتباط بگیرم... نه اینکه بگم مبارک و اینا

اون الان فکر میکنه که من یکی از عزیزامو از دست دادم ولی تو به فکر ماهگردتی بیشتر باید دلداریش بدی کمک کنی حالش خوب شه

اون الان فکر میکنه که من یکی از عزیزامو از دست دادم ولی تو به فکر ماهگردتی بیشتر باید دلداریش بدی کم ...

درست میگی 

مثلا مضمون پیامم خواستم این باشه که 

فلان ماه گذشت‌‌‌ مثلا ۶ماه و تا هر وقت لازم باشه منتظر میمونم حالا بهتر شه و اینا.‌ خوب نیس؟ خواستم بفهمه بیادشن

وا چه حرفهااون الان سوگواره تو میخوای از ماه‌گرد بگینگی یوقتاسمشو درک کن زیاد اذیتش نکناگه هم دوست د ...

من درکش میکنم نمیخوام اذیتش کنم

عاشقشم

درست میگی 

مثلا مضمون پیامم خواستم این باشه که 

فلان ماه گذشت‌‌‌ مثلا ۶ماه و تا هر وقت لازم باشه منتظر میمونم حالا بهتر شه و اینا.‌ خوب نیس؟ خواستم بفهمه بیادشن

2801