2777
2789
عنوان

دیروز شوهرم عرق خورد

2095 بازدید | 111 پست

بچها ۳ ماه عروسی کردم

شوهرم پنجشنبه با دوستاش رفتن رودخونه بعدم رفتن امام زاده بساط قلیون و عرق گذاشتن بچها شوهرم یه مریضی داره که دود دم براش زهرماره خرج مارو خانوادش میدن که همش منت میزارن شوهرم بیکاره  

دیروز که جمعه بود خانوادگی رفتیم همون امام زاده اومد بهم گفت که آره دیروز عرق خوردم گفتم بگو بخدا قسمم دد به کسی نگم منم باهاش قهرکردم اونم جلو خانوادش گفت شوخی بهش کردم من ول کن نبودم باهاش حرف نزدم 

وقتی اومدیم خونه گفتم به رفیقت زنگ بزن بگو چند خریدین اگه گفت فلان قیمت یعنی آره خوردین اگه گفت عرق چیه فلان یعنی نخریدیم گوشیش زد خورد کرد دعوامون شد خانوادش اومدن بحثمون شد الان هم گفتم دیگه کاریش ندارم نه باهاش حرف میزنم نه غذا خبری نیست

بگو یا زینب بگو یا حسین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2799

چرا سرکار نمیره حالا 

این مهم تر از ...خورد نشه

شما چرا جواب بله دادین 

باز این مهم تر از دوتای قبلیه

یار دبستانی من👫 با من و همراه منی 🌫چوب الف بر سر ما 👩‍🎨بغض من و آه منی🌫 حک شده اسم من و تو رو تن این تخته سیا 🖤✨ترکه بیداد و ستم مونده هنوز رو تن ما 🌈🖤 دشت بی فرهنگی ما هرز تموم علفاش 🍂🍃خوب اگه خوب بد اگه بد مرده دلای آدماش 🖤🌈دست من و تو باید این پرده ها رو پاره کنه 🌟✅جز من و تو کی میتونه درد ما رو چاره کنه❤تو ❤👨‍💼Ⓜ️❤هر چهار فصل منی نیمه جان منی💖💞💖هر سال هر ماه هر شب هر روز هر ساعت هر دقیقه هر ثانیه هر لحظه هر نفس عزیزجان منی❤شیرین جان منی❤دلبر جان منی ❤جان جانان منی❤تا ابد❤🇮🇷🇮🇷❤🇮🇷🇮🇷❤

بزار خوش باشه .... عرق خورها هم لوطی آن هم بامرام هم راست ....از افراد نمازخون و دیندار ولی دو روو و منافق هزار مرتبه بالاتر و والاترن .... وقتی آدم مشروب میخوره غیرتی تر و راستگوتر میشن حین خوردن ..... سر این چیزا دعوا نکن زندگی دو روزه 

چرا سرکار نمیره حالا این مهم تر از ...خورد نشهشما چرا جواب بله دادین باز این مهم تر از دوتای قبلیه

کارنیست تو روستاییم چون خونه داریم تو روستا نمیاد بریم شهر هم من برم سرکار هم خودش 

بگو یا زینب بگو یا حسین
بزار خوش باشه .... عرق خورها هم لوطی آن هم بامرام هم راست ....از افراد نمازخون و دیندار ولی دو روو و ...

چقدر روشنفکری دو روز دیگه بیاد بگه گل کشیدم بگم نوش جونت

بگو یا زینب بگو یا حسین
کارنیست تو روستاییم چون خونه داریم تو روستا نمیاد بریم شهر هم من برم سرکار هم خودش

خوب دیگه پس زودتر تصمیم بگیرین

از مجردی هم که میدونستی... میخوره

جای گله نیست🤷‍♀️

یار دبستانی من👫 با من و همراه منی 🌫چوب الف بر سر ما 👩‍🎨بغض من و آه منی🌫 حک شده اسم من و تو رو تن این تخته سیا 🖤✨ترکه بیداد و ستم مونده هنوز رو تن ما 🌈🖤 دشت بی فرهنگی ما هرز تموم علفاش 🍂🍃خوب اگه خوب بد اگه بد مرده دلای آدماش 🖤🌈دست من و تو باید این پرده ها رو پاره کنه 🌟✅جز من و تو کی میتونه درد ما رو چاره کنه❤تو ❤👨‍💼Ⓜ️❤هر چهار فصل منی نیمه جان منی💖💞💖هر سال هر ماه هر شب هر روز هر ساعت هر دقیقه هر ثانیه هر لحظه هر نفس عزیزجان منی❤شیرین جان منی❤دلبر جان منی ❤جان جانان منی❤تا ابد❤🇮🇷🇮🇷❤🇮🇷🇮🇷❤