2777
2789
عنوان

چکار کنم حامله شم 🥺

182 بازدید | 8 پست

بچها متاسفانه اینجا خیلی از خانوم ها هستن که اقدام به حاملگی میکنن اما نتیجه ای براشون نداره اگه کسی خودش یا اطرافیانش تجربه دارن اینجا بگه که بهشون کمکی کرده باشیم و اونا هم به مراد دلشون برسن❤️

من خودم یکی از اقوامم ی عالمه دکتر و دارو فلان کرد اما نتیجه ای نمیگرفت ولی ی قرص مصرف کرد بعدش نتیجش گرفت الان اسمشو نمیدونم اما اگه خواستید زیر نظر پزشک اسمشو میگم تهیه کنید شاید جوابتون گرفتید هرچند که مشکل همه ی چیز نیست🙏🏻♥️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2796

دکتر مهرنوش امیری 

آزمایش ذخیره تخمدان  و اسپرم حتما بدید 

بعد از پنج سال ناباروری و سختی کشیدن باردار شدم...میشه اگه امضام خوندید برای مادر شدن همه ی خانوم های منتظر دعا کنید..دعا کنید دخترم سالم و سلامت زیبا و باهوش بیاد بغلم...الهم العجل لولیک الفرج.. 
خوردن گرمی زیاد هم خودت هم شوهرت و یک روز بعد پاک شدن از پریودی اقدام کردن و پوزیشن سجده

من یه روز ، دو لیوان دمنوش خوردم ( گرمیانه بود ) دوبارم نخود اب خوردم الان صورتم ترکیده برو تاپیک عکس صورتم رو ببین 🥲

چیکار کنم انقد جوش نزنم؟

من همسرم خیلی اسپرمش ضعیفه ، دکتر اسپرم اهدایی رو معرفی کرد

یه بار انجام دادم منفی شدم ، 

با خودم گفتم گرمی بخورم رحمم گرم بشه ک مجدد رفتم واسه دریافت اسپرم اهدایی مثبت بشم ، انقد صورتم خراب شد ک پشیمون شدم

﮼‌بی‌حسیِ‌مُطلق‌نسبت‌به‌همه‌چیز...                                           « غَریبه های زیادٓی میبینَم ك رِفیق ترینم بودَن!                 ایمانتان‌بویِ‌گناه‌میدَهد..   
من یه روز ، دو لیوان دمنوش خوردم ( گرمیانه بود ) دوبارم نخود اب خوردم الان صورتم ترکیده برو تاپیک عک ...

خبردیگه باید زهر و پادزهرو باهم بخوری 

همون قدر که گرمی میخوری همون اندازم میوه بخوری 

چون الان فصل میوه های سرده 

هر بژی کورد
خبردیگه باید زهر و پادزهرو باهم بخوری همون قدر که گرمی میخوری همون اندازم میوه بخوری چون الان فصل می ...

خب میخوردم ولی اینطور شدم

شایدم علتش یه چیز دیگه بوده 

﮼‌بی‌حسیِ‌مُطلق‌نسبت‌به‌همه‌چیز...                                           « غَریبه های زیادٓی میبینَم ك رِفیق ترینم بودَن!                 ایمانتان‌بویِ‌گناه‌میدَهد..