2777
2789

حس میکنم زبانو وفیزیکو افتادم نمیخوام روزم خراب بشه

پاشدم درس بخونم اگه افتاده باشم کل برنامه هام بهم میخوره

حالم خیلی بده بابام میگه درسی روافتاده باشی دیگه آزمون نمیزارم شرکت کنی 

آبروم میره چون من کل دوره امتحانا خرمیزدم

دلم نمیخواد کارناممو ببینم چیکارکنم؟شاید نیاز به اعتراض داشته باشم

پشت سر هردختر موفقی دختری که تصمیم گرفته روی پای خودش وایسته🌿🌈 اگه به چیزی فکر کردی یعنی شده براش تلاش کن بهش میرسی♥️                          مامان از روزی که رفتی شادی های ازته دلم منو هم باخودت بردی...1401/8/9💔😞ميشه واسه شادی روحش صلوات بفرستین؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2799
نگاه کن نیوفتادی

اگه افتاده باشم به فنا میرم😢

پشت سر هردختر موفقی دختری که تصمیم گرفته روی پای خودش وایسته🌿🌈 اگه به چیزی فکر کردی یعنی شده براش تلاش کن بهش میرسی♥️                          مامان از روزی که رفتی شادی های ازته دلم منو هم باخودت بردی...1401/8/9💔😞ميشه واسه شادی روحش صلوات بفرستین؟

نگاه  کن ببینیم التماس کیو باید بریم بکنیم

من‌الان هنوز شوهر نمیخوام ولی دوس پسری هم که نخواد شوهرم باشه هم نمیخوام..چون اگه قراره شوهرم نشه چرا باید دوس پسرم باشه؟ولی دوس پسر میخوام چون خیلی خوش میگذره ولی یه رابطه بی معنی و الکی هم نمیخوام، پس چکار کنم؟؟😂😂😂😂💔💔💔💔💔
میخوای فتوشاپ کنم قبولی بزنمت؟

😂😢نه اگه افتاده باشم شهریور باید برم امتحان بدم میفهمن بلاخره

مدرسه مونم سریع زنگ میزنه به خانواده ها اطلاع میده

😂😢نه اگه افتاده باشم شهریور باید برم امتحان بدم میفهمن بلاخرهمدرسه مونم سریع زنگ میزنه به خانواده ...

تبصره بزار

مَنُو ٺـٌو مِثل'مـ ـْٰـاه وَ ستـ ــاره' پیوَند 'سْٰـرنوشـٺِ' هَمیْٰم♡🤍
عزیزم آخرش که باید ببینی همه میدونن که امتحانا چقد سخت بود 💔

نه بابا خانواده من درکی ندارن میگن آدم باید خنگ باشه این همه بخونه امتحانو بیفته

میگن اگه بیفتی معلومه از پس کنکورم برنمیای