2777
2789
عنوان

کیا سیسمونی و خودشون خریدن

886 بازدید | 64 پست

من دارم فک میکنم چرا باید مامان بابای من بعد ها بیان سیسمونی بخرن برا بچه ای که مال ماست 😐و کلا دوست ندارم بخرن و دوست دارم خودمون زن و شوهر بخریم وقتی یه روزی بچه دار شدیم 

آخه ظلم نیس پدر مادر عروس هم جهیزیه بدن هم سیسمونی ؟اونوقت پدر مادر داماد دقیقا چیکار میکنن ؟کارشون فقط دخالت و ایراد گرفتن از عروس و جهازشه 

مخصوصا اونایی که یه قرون کمک پسرشون نمیکنن برای عروسی خب یه تخت و کمد بچه هم خونواده پسر بدن دیگه چرا نمیدن 

🔴در طول روز و در مورد هر چی بخوام  هر چقدر بخوام تاپیک میزنم عزیزم اگه مشکلی داری تاپیکامو دنبال نکن برو اتم  بشکاف 👍🏻🔴 تگم نکنین به هیچ وجه نمی‌بینم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2796
دیگه کاریش نمیشه کرد منم همین نظر رو دارم

من که قبلش میگم نگیرن امیدوارم گوش بدن و منتظرم مادرشوهر یا بقیه چیزی بگن جوابشونو بدم ادب بشن

🔴در طول روز و در مورد هر چی بخوام  هر چقدر بخوام تاپیک میزنم عزیزم اگه مشکلی داری تاپیکامو دنبال نکن برو اتم  بشکاف 👍🏻🔴 تگم نکنین به هیچ وجه نمی‌بینم 
من که قبلش میگم نگیرن امیدوارم گوش بدن و منتظرم مادرشوهر یا بقیه چیزی بگن جوابشونو بدم ادب بشن

چ بگی چیزی نمیتونی بگی همه میگن مامان باباشارزشندادن به بچشون

راس حسین(علیه السلام) به نیزه ها.... آتیش زدن به خیمه ها 
ی سری چیزا رسمه خوب

ینی چون رسمه پدر مادر عروس باید بدبخت بشن سختی بکشن؟در اخر هم فامیلی مرد بیاد رو بچه ؟

چ بگی چیزی نمیتونی بگی همه میگن مامان باباشارزشندادن به بچشون

مهم نیس اونا ب پسرشون ارزش میدن مگه یه قرون کمکش میکنن برای عروسی ؟

یاسمن جان شما فعلا جهازت رو جور کن،  راه زیادی پیش روت داری. 🤗❤

اصلی‌ترین نقش یک زن از نظر اسلام همین نقش خانه‌داری است منتها مهم این است که خانه‌داری به معنای خانه‌نشینی نیست. بعضی اینها را با هم اشتباه میکنند؛ وقتی میگوییم خانه‌داری، خیال میکنند میگوییم داخل خانه بنشینید، هیچ کار نکنید، هیچ وظیفه‌ای انجام ندهید، تدریس نکنید، مجاهدت نکنید، کار اجتماعی نکنید، فعّالیّتهای سیاسی نکنید؛ معنای خانه‌داری این نیست. خانه‌داری یعنی خانه را داشته باشید؛ در کنار داشتن خانه، هر کار دیگری که از عهده‌ی شما برمی‌آید و میل به آن و شوق به آن را دارید میتوانید انجام بدهید؛ منتها همه در ذیل خانه‌داری است. دیدار رهبر انقلاب با اقشار مختلف بانوان. 14دی1401

تو ما رسمه پدر بچه بخره 

خدایااا حافظ فرزندانم باش 🙏🏻💜 اینجا که می آیی باید بد بخت باشی تا قابل درک و احترام و باور باشی ، اینجا که هستی نباید از کسی جواب بخواهی وگرنه عقده ای میشوی ، مبادا وقت گرانبهایشان را با سوالات ساده بگیری چرا که تاپیک های مادر شوهر و خواهر شوهر و خیانت از دستشان در میرود ، اینجا فقط برای کارآگاه بازیست نه برای کمک به همدیگر! اینجا کسی چشم دیدن خوشبختی دیگری را ندارد ، اینجا هررررچه بدبخت تر باشی شاخ تر میشوی ! اینجا نی نی سایت است سرزمین عجایب!!!🚫

من خودم یه مقدار پس انداز دارمیدم خواهرم با مامانم برن بخرن ب اسم مامانم

ولی درواقع برای خودمه پول

دوست بی ادبی دارم ک اعصاب نداره، گاهی کاربری دست اونه تعجب نکنید از شدت متفاوت بودن جوابها🥲