2777
2789

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و کاملاً رایگان با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید .

نمیخوام نگرانت کنم یا حالتو بد کنم ماهم دعوا کردیم برای اولین بار بااینکه ظاهرا اشتی کرده بودیم نه پیامی داد نه زنگ زد یهویی دیشب برگشت گفت دیگه نمیخواد ادامه بدیم ما کارامونو داشتیم برای عقد میکردیم 

2803

تاپیکام رو بخون 

آقا هستم ، تاپیکام در راستای افزایش آگاهی و پرورش افکار هست 🙏 ممنون میشم نظراتتون رو به اشتراک میذارید 🙏نظرات موافق باعث خوشحالی بنده میشه ، نظرات مخالف باعث پیشرفت بنده میشه 🌹
بهشم گفتم گفت با این طرز فکرت اصلا آدم نرمالی نیستی

چه طلبکار://

بگو اخه ما که تو رابطه ایم بابد تعهد داشته باشیم، من برات اهمیت داشته باشم و ارزش قائل باشم

اینکه رفتار بدشو نمیپذیره یکمی سَمیه

هههههی مردا کلا اینجورین یاد دوران دوستی خودمو شوهرم افتادم وای چکارا که نمیکرد

دوست پ س ر منم خیلی اذیت میکنه هرچی بلاکش می کنم بلاک نمی کنه که بهش پیام بدم چون اصلا زنگ نمیزنه منم ازدیشب بلاکش کردم کاش یه هفته بتونم محلش ندم صبح یه شماره ناشناس دوباربهم زنگ زده بود فکر کنم خودش بوده چون صبح زودمیره سرکار صبح زود پیام میداد

چه طلبکار://بگو اخه ما که تو رابطه ایم بابد تعهد داشته باشیم، من برات اهمیت داشته باشم و ارزش قائل ب ...

این حرفا حالیش نیست اصلا اگه اینارو بگم یعی دارم غر میزنم و کلا نمیدونم میگه اصلا چند روز جوابتو ندم نباید چیزی بگی وای خیلی سخته

دوست پ س ر منم خیلی اذیت میکنه هرچی بلاکش می کنم بلاک نمی کنه که بهش پیام بدم چون اصلا زنگ نمیزنه من ...

کم محلش کن خودش ولت نمیکنه فقط کافیه تو یه مدت زنگ و پیام ندی

با مهربانی زندگی کنیم و لبخند بزنیم همه خوبند.
این حرفا حالیش نیست اصلا اگه اینارو بگم یعی دارم غر میزنم و کلا نمیدونم میگه اصلا چند روز جوابتو ندم ...

مگه 24 ساعت تو معدن کار میکنه،؟؟ پرو پرووو میگه اگه جوابتو ندادم نباید چیزی بگی:///

2801