2777
2789

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم خوبی ؟ چیکارا میکنی چخبر

قربونت

شما خوبی؟؟؟

من خوبم شکر خدا ایام‌ میگذره

شما خوبی خوش میگذره

دوست بی ادبی دارم ک اعصاب نداره، گاهی کاربری دست اونه تعجب نکنید از شدت متفاوت بودن جوابها🥲
2796
و همه اینا بخاطر این بود که من دختر اقای قالیبافم من نمیدونممم این جرررمه؟

الان تعلیق میشیم😂

[کاربری من برای مدتی به خواست خودم تعلیق شده، بعدا میبینمتون 💐] روزی سگی داشت در چمن علف می‌خورد. سگ ديگری از کنار چمن گذشت. چون اين منظره را ديد تعجب کرد و ايستاد. آخر هرگز نديده بود که سگ علف بخورد! ايستاد و با تعجب گفت: اوی ! تو کی هستی؟ چرا علف می‌خوری؟! سگی که علف می‌خورد نگاهش کرد و باد در گلو انداخت و گفت: من؟ من سگ قاسم خان هستم! سگ رهگذر پوزخندی زد و گفت: سگ حسابی! تو که علف می‌خوری؛ ديگه چرا سگ قاسم خان؟ اگر لااقل پاره استخوانی جلوت انداخته بود باز يک چيزی؛ حالا که علف می‌خوری ديگه چرا سگ قاسم خان؟ سگ خودت باش...     #زمستان بی بهار / ابراهیم یونسی
ولی من اگه عشوه این دختره رو داشتم اینجای زندگی نبودم

اره گوزو خانم چه چشو ابرویی میومد 

منم اگه بابام وزیر مجلس و شهردار بود اینجور چصی میومدم

سپاس یزدان دختری ایرانیم، از  نژاد و تیره ساسانیم❤️‍🔥شاه ایران دختر کوروش منم.> زنده باد نژاد آریایی🔥 پرچم ما شیر و خورشید🦁☀️ 
با جت برو گلم ، چون من هروقت با جت میرم خسته نمیشم

میخواستم‌یکم تنوع باشه اخه

به خدمه گفتم خونه رو آماده کنن خیلی وقته نرفتم 

گفتم‌میوه های استوایی بگیرن بزارن.اون میوه هه چی بود اژدها مژدها داشت از اونا🤣🤣🤣🤣🤣

چه خبر عمو رونالدو چطوره😁

خوبه عشقم رفته تو استخر ویلامون شنا می‌کنه با بچه ها 

غم پنهون قاب خالی از عکسم ~~~ تو این دنیای وارونه ~~~ منم تنها که برعکسم ~~~ سکوتم رو نمیفهمه ~~~ در و دیوار این خونه ~~~ بریده از همه عالم ~~~ منه بد حالِ دیوونه ~~~ چه فرقی می‌کنه رفتن ~~~ تا وقتی راه بن بسته ~~~ پریدن سهم آزاده ~~~ نه این در بندِ دل بسته ~~~ نه این در بندِ دل بسته🖤🥀
سوییچارو میدم سریع ماشینامو پارک کنیا😑بهت شکلاتم میدم🍫

قرصاتو نخوردی؟؟؟

باز دوروز کلید ویلا دستت بود توهم زدی😤😤

اصغرآقااااااا

قرصای دلربا رو بیار

به دکتر زنگ بزن بگو دخترت گفت زود بیا دلربا باز حالش بده معاینش کن

دوست بی ادبی دارم ک اعصاب نداره، گاهی کاربری دست اونه تعجب نکنید از شدت متفاوت بودن جوابها🥲
فداتشم عزیزم . گوگولیت چطوره کی بدنیا میاد

فعلا ماه ۳ هستم

هفته آینده ان شاالله غربالگریه

دعا کن همه چیز خوب باشه

شما خوبی اوضاع خوبه

درسا خوبه؟

قرصاتو نخوردی؟؟؟باز دوروز کلید ویلا دستت بود توهم زدی😤😤اصغرآقاااااااقرصای دلربا رو بیاربه دکتر زنگ ...

هزار بار گفتم دست این بچه قرص ندین همه رو با هم خورده وضعش شده این😑😑😑

مسئولان لطفا رسیدگی کنن