2777
2789
عنوان

خواهر شوهر ابلح

342 بازدید | 22 پست

یه خاطره ای ازش یادم افتاد

من الان عقدم

اما وقتی هنوز عروسشون نبودم و با شوهرم ارتباط داشتم

تو روز مادر یادمه یه روز کامل گشتم یه شومیز خیلییی شیک مجلسی برای مادرشوهرم خریدم با حوصله کادوش کردم مرتب گذاشتم ماشین شوهرم گفتم از طرف من بده به مادرجان

اونوقت خواهر شوهرم با خنده گفته بود آخرسنتلاش های یک ترشیده واسه بند کردن خودش به ما😖

حالامن ۲۱ سالم بود اونموقع

وفا با عهد او پیوسته باشد💍♾️ سن جانمنان آیری جانسان🫂

من جای تو حرصم گرفت ک

🔴در طول روز و در مورد هر چی بخوام  هر چقدر بخوام تاپیک میزنم عزیزم اگه مشکلی داری تاپیکامو دنبال نکن برو اتم  بشکاف 👍🏻🔴 تگم نکنین به هیچ وجه نمی‌بینم 

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

2803

میگفتی اره یه ترشیده که خوب بلده چیکار کنه 

ولی تو یه ترشیده خنگ بی بخاری 

اوسکول پلشت

اه اعصابم خورد شد😐

میشه لطفا وقتی میخاید جواب کامنت هامو بدید اولش فکر کنید؟ من یکمی حساسم دراماتیکم با زبون تند و تلخ با من حرف نزنید ،توی درمانم با کوچکترین چیز بهم میریزم و تمام وقتی که پیش تراپیست گذاشتم دود میشه میره هوا🤍

شوهرت ابله تر از خواهرش بوده که اینو دقیقا به گوشت رسونده

روزی سگی داشت در چمن علف می‌خورد. سگ ديگری از کنار چمن گذشت. چون اين منظره را ديد تعجب کرد و ايستاد. آخر هرگز نديده بود که سگ علف بخورد! ايستاد و با تعجب گفت: اوی ! تو کی هستی؟ چرا علف می‌خوری؟! سگی که علف می‌خورد نگاهش کرد و باد در گلو انداخت و گفت: من؟ من سگ قاسم خان هستم! سگ رهگذر پوزخندی زد و گفت: سگ حسابی! تو که علف می‌خوری؛ ديگه چرا سگ قاسم خان؟ اگر لااقل پاره استخوانی جلوت انداخته بود باز يک چيزی؛ حالا که علف می‌خوری ديگه چرا سگ قاسم خان؟ سگ خودت باش...     #زمستان بی بهار / ابراهیم یونسی
مهم نیست که خواهرشوهرت چی گفته مهم اینه که شوهرت شعور نداشته اومده بتو حرف خواهرشو گفته

شاید جلوی خودش گفته 

🔴در طول روز و در مورد هر چی بخوام  هر چقدر بخوام تاپیک میزنم عزیزم اگه مشکلی داری تاپیکامو دنبال نکن برو اتم  بشکاف 👍🏻🔴 تگم نکنین به هیچ وجه نمی‌بینم 
2801