2777
2789

دوستان من واقعا واس انتخاب رشتم دیگه نمیدونم چیکار کنم ، بین ریاضی و تجربی موندم که میگن ریاضی بازار کار نداره

اما خب میخوام بدونم الان تجربی اونقدری که همه میگن سخته ؟ چه دبیرستانش چه کنکورش و احتمال قبولیش چقدره ؟ خیلی ریسکه اگه بخوام برم تجربی ؟؟ 

من درسخون هستم ولی ادم صب تا شب درس خوندن و از تفریح زدن هم نیستم ، معدل امسالمم نوزده و هفتاد و نه بود .

تروخدا بیاین تجربه هاتون رو بگین

بابا بکش بیرون ۵۰۰ تا تاپیک زدی

تجربی دهنت سرویس میشه

ریاضیم سرویس میشه

انسانیم سرویس میشه

برای هر کدومشون بخوای تلاش کنی باید شب بیداری بکشی

نمیتونی بکشی دیگه خود دانی

بازار کار تجربی زیاده اما ریاضی نه 

تجربی برو ولی تسلیت عرض میکنم قرارع پاره شی اما دقت کن از سختیش نه از تایم زیاد درس خوندنش.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2796

همه ی رشته ها سختن هیچ رشته ای نیست سخت نباشه دمبال اسونی باشی باید ترک تحصیل بدی

وزن اولیه:۷۶☹️  هدف اول:۷۰🤍    هدف دوم ۶۵🤍      هدف سوم ۶۰🤍     هدف چهارم ۵۸🤍   هدف اول تیک خورد🤭  هدف دوم تیک خورد🥹

کی گفته ریاضی بازار کار نداره؟ کمه کمش یه معلم ریاضی یا فیزیک میشی اکثر دوستام که رشتشون ریاضی بود به کار رسیدن مخصوصا الان برنامه نویسی خیلی رشته ی روبورسیه بلد باشی فوری به درآمد بالا میرسی

حسم میگه معدلت و دروغ میگی همچین معدلی ۱۰۰۰۰۰ درصد از خیلی تفریحاتش زده خر خونی کرده به همچین معدلی ...

نه بخدا اگه بخوای عکس میدم از کارنامم ، ببین من واقعا درسخونم ولی واسه تجربی میگن باید شب تا صب صب تاشب درس بخونیو اینا . من امسال تقریبا روزی ۵ ساعت درس میخوندم یه روزاییم کلا هیچی ننیخوندم ، ولی خب تجربی اینجوری نیس دیگه

برای دختر رشته ریاضی بازار کارش سخته ولی تجربی بهتره

قبول ندارم اتفاقا مث قبل نیس چند نفر از بچه هامون همینجا بودن درآمد خیلی خوب داشتن واسه ارشدشونم اپلای گرفتن الان کانادان همه چی به زرنگ بودنه

فک کنم همینجام یه خانم فیش حقوقی گذاشته بود مهندس مکانیک بود شصت و خورده ای زده بود 

ریاضی واسه مهاجرت عالیه

تجربی خییییلی سخته و رقابت بالاست ، اگه میتونی خوب درس بخونی کلاس بری و کتاب بخری ، قطعا تجربی بهترین گزینه ست

درسته سختمونه ولی میرسیم به جایی که حق مونه ✌🏻✨