2777
2789
عنوان

چقد تفاوت فرهنگی

391 بازدید | 34 پست

چندتا خانم رو دیدم تو لایو خارج بودن چقد با اینجاه تفاوت فرهنگی دارن اینجاه فکرشوهرن یا بچه دارشدن یا می ترسن یه زن فلان تیپ بزن جلو شوهرشون اونوقت اونا با اون همه هلو بودن نگران نیستن بحثم این جای پیشرفت اینجاه جای تحصیل شاغل شدن فکرشوهرکردن بچه دارشدنن

عمه جونم دلم برات تنگ شد چقد زود رفتی پیش خدا روزی نیست که یادت نباشم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2799

یه طوری فرمودید 

انگار اصلا خانم تحصیلکرده و شاغل تو کشور نداریم 

آمار رو نگاه کن لطفا 

صدها هزار مادر شاغل داریم 

هم تو کار موفق هستن 

هم همسری و مادری 

شما دوتای اطراف خودت رو 

با میلیون کشور جمع نبند 

شوهر کردن و بچه دار شدن تو زندگی والا مهم تر از شاغل شدنه

کاری به بحث شکوفایی استعداد ها ندارم 

حق هرکسی هست که بره سراغ استعدادش و ....

ولی اینکه  صرفا استقلال و شغل رو ترجیح بدیم به همه چی اتفاقا خیلی هم تفکر جهان سومیه

تنبلی تخمدان درمانش اصلاح سبک زندگیه برای اطلاعات بیشتر این پیج رو دنبال کنید و اگه بهتر شدین برام دعا کنیدniloofarpcossupport              لطفا پیج عروسکسازی منو gisoo.arusk رو تو اینستا دنبال کنید واینم ادرس کانالمه @roosidolls حمایت شما انگیزمو برای ادامه تضمین میکنه،
شوهر کردن و بچه دار شدن تو زندگی والا مهم تر از شاغل شدنهکاری به بحث شکوفایی استعداد ها ندارم حق هرک ...

شآغل شدن که بهتره دستت تو جیب خودت

عمه جونم دلم برات تنگ شد چقد زود رفتی پیش خدا روزی نیست که یادت نباشم 

آدما ماشین پول سازی نیستن که بگیم هرکی بیشتر برا پول میدوه پس با فرهنگ تره

شغل و تحصیل و.. خوبه ولی هدف اصلی زندگی نیست. یه عالمه استاد دانشگاه عقده ای تاحالا دیدم. یه عالمه خانم شاغل بی فرهنگ و بی ادب.