2777
2789

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2796
برا یکی که مانتوییه بده چادری بشه؟ مسخره نمیکنن

ببین این دنیا هرجور تغییری کنی مردم حرف میزنن

تو اون چیزی که درسته رو انجام بده 

چادری باشی یه چیز میگن نباشی هم یه چیز دیگه

به حضرت علی که کامل بود گیر میدادن ماکه..

کی مسخره کنه؟ نه اصلا اگه حال میکنی باهاش چادر بزار

قبلا از چادر بدم میاد ولی الان برعکس ولی  میگم نکنه این حس گذری باشه ولی نمیدونم چه حسیه عجیب به دلم شده

پسرکوچک رویایی من         دنیا اگر خودش را بکشد  نمیتواند به عشق من به تو شک کند    تمام بودنت را حس می کنم
قبلا از چادر بدم میاد ولی الان برعکس ولی میگم نکنه این حس گذری باشه ولی نمیدونم چه حسیه عجیب به دلم ...

ببین چادر بنظرم چیزیه که آدم وقتی میپوشه باید استایل کنه خوشتیپ باشه اونجوری خیلی قشنگ میشه 

ولی زیاد ب جزئیات توجه نکن اگه اون لحظه حال میکنی با چیزی انجامش بده اگ نه انجام نده 😁

ببین این دنیا هرجور تغییری کنی مردم حرف میزننتو اون چیزی که درسته رو انجام بده چادری باشی یه چیز میگ ...

اره بخدا  ولی الان دیگه 90 درصد دوس دارم چادر سر کنم 10 درصد نه ولی سر لون ده درصد نود درصدم ول میکنم

پسرکوچک رویایی من         دنیا اگر خودش را بکشد  نمیتواند به عشق من به تو شک کند    تمام بودنت را حس می کنم
قبلا از چادر بدم میاد ولی الان برعکس ولی میگم نکنه این حس گذری باشه ولی نمیدونم چه حسیه عجیب به دلم ...

منم مثل تو به دلم میوفتاد که سر کنم حتی یکماه پیش خواب دیدم که توی امامزاده بودم حضرت فاطمه بهم یه چادر مشکی داد از اون روز باز بیشتر به دلم افتاده اگر دوست داشتی بگیر سر کن