2777
2789
عنوان

تجربه و درددل دوستان متاهل

142 بازدید | 9 پست

خودم ۲۹ مجرد . دوتا خواستگار داشتم بنده خداها قبلاً نامزد داشتن نامزدیشون بهم خورده بود . موقع خواستگاری با صداقت بهم گفتن که نامزدیشون بهم خورده بوده . من آگاهیم پایین بود بنده خداها صداقتشون نادیده می‌گرفتم به چهار میخ میکشوندمشون وااااای نامزدیشون بهم خورده به چه جرات اومده برای من ...این صحبتا ..... امااااا خدا چکار کرد اما از بیخ گوشم رد شد ...

یه آقایی دیگه  از اقوام از  چند سال پیش خیلی کنه بود مدام برو بیا مدام بیاد دایرکت اینستا ابراز علاقه های شدید عاشقتم دوست دارم ...اما بی ادبی درشتی هم زیاد میکرد ..خواستگاریم اومد بخاطر بی ادبی هاش جواب رد دادم اما امشب فهمیدم با اون همه ادعا عاشقی  اصلا صداقت باهام  نداشته جریان چی شده بود ...بعد از اینکه جواب رد دادم سریع رفت با یکی دیگه نامزد کرد .. با اون هم نامزدیش بهم خورده بود دختر کتک زده بود و ... بماندددددد .

مامان بزرگم بهم گفت قبل از تو بیاد خواستگاریت یه دختر تو دانشگاه میخواسته که خواستگاری رفته بودن جواب رد شنید بعد از اون هم با دختر حالش نامزد کرده بوده که اونم بهم خورده بوده دیانا تو نفر سوم بودی اومده خواستگاریت جواب رد دادی و ابن دختر بیچاره هم نفر چهارم نامزد کرده کتکش زده و...😐😐😐 ...

دوستان موندم فقط این چند سال با اون همه ادعا عاشقی مامانش کلی تعریف ازش ...اصلا باهام صادق نبود زمان خواستگاری ... فقط خدا شکر کردم از بیخ گوشم گذشت یه آدم صداقت نداشته 

بعد اون بنده خداها صداقت داشتن زمان خواستگاری بهم گفتن نامزدی بهم خورده داشتیم چقدر آگاهیم پایین بود صداقتشون ندیدم به چهار میخ کشوندمشون ... آره خدا اینکار نشونم داد که خودت میخوای کسی باهات صادق نباشه گولت بزنن ...آدم بد میندازم تو دامنت که بفهمی صداقت چیه ....

بزرگترین درس امشبم 

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و کاملاً رایگان با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید .

2803
عزیزم زنده باشه گلم همراه با تن درستی عشق

مرسی مهربونم از دعای خیرت الهی همین بشه و برای خودت بهترینا رقم بخوره دخیم ۲ سال و نیمشه 🥰🥰

لذتی بالاتر از این نیست👈 کسی رو پیدا کنی که دنیا رو مث تو ببینه،اینطوری میفهمی که هیچوقت دیوونه نبودی👻
چقدر از ازدواج میترسم ... همین رفتارهای کوچیک تو زندگی بعد ازدواج تاثیر داره اما مگه همه روی واقعی ن ...

می‌دونی عزیزم خودمون تاثیر داره توی انتخاب همسر 

الان من واقعا از خودم خجالت میکشم اون بنده خداها صداقت داشتن باهام این ویژگی مثبت الهی نادیده گرفتم کلی هم تازه بد بیراه میگفتم بعد اون آدم که صداقت ندارن تحسین میکردم 

واقعا از ته دلم می‌خوام از اونا که صداقت داشتن طلب بخشش کنم 

مرسی مهربونم از دعای خیرت الهی همین بشه و برای خودت بهترینا رقم بخوره دخیم ۲ سال و نیمشه 🥰🥰

ای جونم دلم عروسککککک آنقدر دوست دارم دختر دار بشم جووووووووونم بوسش میکنم از راه دور تندرست شاد پایدار خوشبخت در کنار هم تا ابد عربرم 

ای جونم دلم عروسککککک آنقدر دوست دارم دختر دار بشم جووووووووونم بوسش میکنم از راه دور تندرست شاد پای ...

مرررسی قربونت برم مهربون حدس میزنم توام مث دیانای من ماه و قشنگ باشی 🥰🥰الهی دختر منم به امید خدا بزرگ شد مث خودت خوش ذوق و مهربون شه 

و یکی هم در آینده نصیب خودت بشه الهی 😍😍😍

لذتی بالاتر از این نیست👈 کسی رو پیدا کنی که دنیا رو مث تو ببینه،اینطوری میفهمی که هیچوقت دیوونه نبودی👻
مرررسی قربونت برم مهربون حدس میزنم توام مث دیانای من ماه و قشنگ باشی 🥰🥰الهی دختر منم به امید خدا ب ...

فدات قشنگم ماه شب چهاردهم ستاره درخشان فرشته مهربون مرسی از کامنت قشنگت گلم از حس زیبا نازت بهم دادی دخترت فرشتس ماهه ماه همیشه در پناه ایزد منان عالی همراه با مادر نازش پدر گلش هزاران سال با شادی خوشبختی دل شاد زندگی کنند جیگرم عالی باشی

فدات قشنگم ماه شب چهاردهم ستاره درخشان فرشته مهربون مرسی از کامنت قشنگت گلم از حس زیبا نازت بهم دادی ...

قربون قلب قشنگ و ماهت عزیزدلم 🥺🥺در پناه حق باشی گلم بهترینا نصیب خودت پرنسس دیانای گلو زیباااا 💞🩷