2777
2789

اطرافیانم همه مخالفن ، همشون مخالفن و قطعا حق دارن بابت مخالفت و درست میگن

من ۱ ساله که همه چیو تموم کردم و طرفم برگشت اما من نخواستم و خودم پسس زدم

بچه خوبیه ولی خب مشکل از طرف خانوادشه تقریبا 

و اینکه از هر لحاظ من از اون سرتر هستم و خیلی موقعیت بهتری برام هست و خیلی موقعیت های خوبی دارم

اما چی کنم که دلم گیر کرده و هرکاری میکنم ۱ سال و نیمه ک شب و روزم شده اون پسره🥲 از صبح که بیدار میشم فقط فکر اونو میکنم

گیر کردم بین عقل و احساسم ، خیلی وقته عقل و خانوادمو انتخاب کردم ولی واقعا خسته شدم ، یک سال و نیمه فکرش نرفته و هیچ چیزی برام کمرنگ نشده

لعنت به این دنیا و موقعیت ها و جایگاها ، لعنت به هرچی ک باعث فاصله میشه

به نام کاربری دقت نمیکنم😑‌نظر شخصی منه ممکنه با من مخالف باشید احتیاجی به دعوا و گارد نیست ما هرکدوم‌ دنیای خودمون با افکار خودمون رو داریم... ... .یاد بگیریم بهم احترام بزاریم تا خودمون هم لایق احترام باشیم🤍. براتون ارزو میکنم ارزو هاتون خاطرهاتون بشه💜ولی هیچوقت خاطرهاتون ارزو نشه🔮🎭
لطفا تا از فکرت بیرونش نکردییکی رو وارد زندگیت نکنهم خودت اذیت میشیهم مدیون طرفی

اصلا حتی کمرنگ هم نمیشع از ذهنم

به نام کاربری دقت نمیکنم😑‌نظر شخصی منه ممکنه با من مخالف باشید احتیاجی به دعوا و گارد نیست ما هرکدوم‌ دنیای خودمون با افکار خودمون رو داریم... ... .یاد بگیریم بهم احترام بزاریم تا خودمون هم لایق احترام باشیم🤍. براتون ارزو میکنم ارزو هاتون خاطرهاتون بشه💜ولی هیچوقت خاطرهاتون ارزو نشه🔮🎭

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

منم فکر میکردم دیگ بعد اون عاشق نشم یا دیگ نتونم فراموشش کنم ...

اما خودمو سرگرم زندگیم کردم بزرگ فکر کردم و بهترینو برای زندگیم انتخاب کردم...

امکان نداره نتونی فراموش کنی..همه چیشو پاک کن بدشو به خودت بگو ..زمان میبره اما نشد نداره 

سه سال تموم عمرمو پاش هدر دادم از همه چی گذشتم اما اخرش هیچ!کسی که یه بار تموم شده دیگ شده..

نمیگم کلاااا فراموش کردم چون الانم دارم ازش صحبت میکنم بعنوان یک تجربه تلخ.. اما اگه هزار بار برگرده دیگه برنمیگردم بهش چون دیگه دوسش ندارم اما یادم مونده که دیگه ادم اشتباه انتخواب نکنم

من عاشق قصه هایی هستم که اخرش زنها خودشون رو نجات میدن♥️
2803
منم فکر میکردم دیگ بعد اون عاشق نشم یا دیگ نتونم فراموشش کنم ...اما خودمو سرگرم زندگیم کردم بزرگ فکر ...

من خیلی لطف بزرگی در حق خودم کردم با تموم شدن اون رابطه

اما دلم بد مونده پیشش

باید جایگزین بزاری جاشوقتی خانوادش نمیخانت

خیلی سختمه

من خیلی لطف بزرگی در حق خودم کردم با تموم شدن اون رابطهاما دلم بد مونده پیشش

واقعیتو که میدونی پس چرا درک نمیکنی؟خودتو دوست داشته باش میگذره بخدا فقط بخایی

زندگیتو نابود نکن 

من عاشق قصه هایی هستم که اخرش زنها خودشون رو نجات میدن♥️
واقعیتو که میدونی پس چرا درک نمیکنی؟خودتو دوست داشته باش میگذره بخدا فقط بخاییزندگیتو نابود نکن

🫂🥺❤️