2777
2789
عنوان

مادرشوهرم هووووف😐

| مشاهده متن کامل بحث + 159 بازدید | 21 پست
اقا بده مگه میخام از تجربیاتتون استفاده کنم

تجربه ام اینه از مادرشوهر بی نوات بکش بیرون

خدایا «حیات» ما رو چنان قرار بده ک در « ممات»ما «مردم» اندوهگین و«هرزه‌گان»شادمان شوند.                                               وهذا یوم فرحت به آل زیاد و آل مروان!                من هموطنانی در ترکیه ،سوریه،یمن،امریکا،فلسطین،عراق ،فرانسه ،لبنان و... دارم و بیگانگانی در شهرهای ایرانم                                      💔همین قدر تلخ💔.                              

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

تجربه ام اینه از مادرشوهر بی نوات بکش بیرون

اخه من خاهری چیزی  ندارم باهاش حرف بزنم واسه این چیزا 

بعدم ،اینکه هر چیز کوچیکی ڋهنمو درگیر میکنه واسه همین تاپیک زیاد میزنم

اخه من خاهری چیزی ندارم باهاش حرف بزنم واسه این چیزا بعدم ،اینکه هر چیز کوچیکی ڋهنمو درگیر میکنه وا ...

عزیزم مادرشوهر شما زن بسیار خوبیه قدرش رو بدون تمام 

خدایا «حیات» ما رو چنان قرار بده ک در « ممات»ما «مردم» اندوهگین و«هرزه‌گان»شادمان شوند.                                               وهذا یوم فرحت به آل زیاد و آل مروان!                من هموطنانی در ترکیه ،سوریه،یمن،امریکا،فلسطین،عراق ،فرانسه ،لبنان و... دارم و بیگانگانی در شهرهای ایرانم                                      💔همین قدر تلخ💔.                              
2803
چشم خواهری مرسی😊😘

خواهش میکنم 🌹🫂