2777
2789
عنوان

پاس نکردن چک صیادی

225 بازدید | 22 پست

تو رو خدا چیزی میدونید بگین حالم خرابه طرف بهمون چک داده حسابشان قرمزه 

سلام دوستان خوبم من همونی هستم که شوهرم بیماری صرع داشت و بعد کرونا بیماری برگشته بود همراه بیماری پانیک..بیماری پانیک درباره برگشته چیزی میدونید کمکم کنید اوضاع خیلی بهتر شده من به دستان خدا خیره شدم معجزه کرد ❤️

می‌تونه پولمونو بخوره ؟

سلام دوستان خوبم من همونی هستم که شوهرم بیماری صرع داشت و بعد کرونا بیماری برگشته بود همراه بیماری پانیک..بیماری پانیک درباره برگشته چیزی میدونید کمکم کنید اوضاع خیلی بهتر شده من به دستان خدا خیره شدم معجزه کرد ❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

متاسفانه فقط باید شکایت کنید حساب هاش مسدود میشه کلی دوندگی

آخرش به پول می‌رسیم شکایت کنیم چی میشه ؟

2799

فکر نکنم نشه پاس کرد 

من خودم یه ۳ تومن چک داشتم تا ۱۲ وقت داشت حسابم پر کنم که ساعت ۱۲ نیم برگه شد وقتی۳ تومن ریختم بلوکه شد و مجبور شدم تا قبل ساعت ۲ ظهر ۶ م بریزم حسابم که اون چک پاس بشه و حساب بلوکه باز بشه اصلا افتضاح چکهای صیادی 

فقط 3 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
لایک نکنیدلطفا🙏 درخواست دوستی رد میکنم👍مخالف نظرم ریپ نکن بحث ندارم 👍کاربر  قبل سال ۹۸ ام ولی تعلیقی 👈این جمله خیلی قشنگه 👈کاش آدم ها مثل زنبور عسل بعد از هر نیش زدن میمردن💔دوستان وقتی بابام رحمت خدا رفت فهمیدم باردارم کل زمان بارداری داغدار بودم و داغون میشه دعا کنید تو دلیم سالم باشه 😔خدایا روح بابام در آرامش باشه 🙏😭 اگه دوست داشتید براش صلوات بفرستید ممنون میشم 🌷💞  دوستان ختم گروهی قرآن دارم تو تاپیک هام هر کسی خواست شرکت کنه تگم کنه یا به تاپیک مربوط به شرایط ختم پیام بده فقط 💚ختم به نیت آرامش پدرم و سلامتی تو دلیم 🤲💞
سلام فردا صبح از بانک بپرسید

از استرس خوابم نمیبره حالم بده 

فکر نکنم نشه پاس کرد من خودم یه ۳ تومن چک داشتم تا ۱۲ وقت داشت حسابم پر کنم که ساعت ۱۲ نیم برگه شد و ...

دعا کنید مبلغ چک بالاست 

سعی کنین کار به شکایت نرسه چون دوندگی زیاد دارهچک رو که گرفتین حسابش سفید بوده که تونسته ثبت کنه

چاره نداریم وقتی برگشت بخوره چیکار کنیم شوهرم میگه وکیل بگیریم 

پاس نکنه گرفتار میشهتاریخش کیه؟

ده روز دیگه 

آخرش به پول می‌رسیم شکایت کنیم چی میشه ؟

اون طرف باید دوبرابر بدهی حسابشو پر کنه تا بتونه اصل چک رو پاس کنه

اول برین بانک اگ پاس نشد برگشت بزنید 

بعدم شکایت حقوقی و کیفری مطرح کنید 

اظهارنامه بفرستید ۲۴ ساعت مهلت بدین 

اگر نشد دیگه یه چندماه طول میکشه تا به پول برسید 

دعا کنید مبلغ چک بالاست

انشالله درست میشه من شوهرم پول زیادی داده دست کسی الان خودمون دستمون خالی ولی طرف نداره بده بد جور تو گل گیر گردیم خرج خونه و هزینه پیش دخترم و هزینه زایمان و سییمونی ...همش دارم قناعت میکنم 🥲 تازه برای دخترم  سرویس خواب میخام پیدا کنم به محض پول داد بخرم 

فقط 3 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
لایک نکنیدلطفا🙏 درخواست دوستی رد میکنم👍مخالف نظرم ریپ نکن بحث ندارم 👍کاربر  قبل سال ۹۸ ام ولی تعلیقی 👈این جمله خیلی قشنگه 👈کاش آدم ها مثل زنبور عسل بعد از هر نیش زدن میمردن💔دوستان وقتی بابام رحمت خدا رفت فهمیدم باردارم کل زمان بارداری داغدار بودم و داغون میشه دعا کنید تو دلیم سالم باشه 😔خدایا روح بابام در آرامش باشه 🙏😭 اگه دوست داشتید براش صلوات بفرستید ممنون میشم 🌷💞  دوستان ختم گروهی قرآن دارم تو تاپیک هام هر کسی خواست شرکت کنه تگم کنه یا به تاپیک مربوط به شرایط ختم پیام بده فقط 💚ختم به نیت آرامش پدرم و سلامتی تو دلیم 🤲💞