2777
2789

چندین ماهه اینجورم بدون اینکه آبی داخلش بره.خود به خود خیس میشه ویکی از گوشام انگار از داخل ورم داره....دکترم زیاد رفتم همشون میگن چیزی نیست...نوار گوش هم دادم سالم بود..سردرد هم میشم داخل سرم انگار. گرفته مخصوصا وقتی راه میرم....توروخدا هرکسی تجربه داره کمکم کنه‌‌...دکتر ازبس رفتم دیگه خسته شدم بخدا همش میگن اعصابت آخه عصبانی نمیشم 

عفونت نکرده؟

من با استعداد بودم، یعنی هستم ؛بعضی وقت ها به دست هایم نگاه میکنمو فکر میکنم که میتوانستم پیانیست بزرگی بشومیا یک چیز دیگر، ولی دست هایم چه کار کرده اند؟یک جایم را خارانده اند، چک نوشته اند، بند کفش بسته اند،سیفون کشیده اند، دست هایم را حرام کرده ام، همینطور ذهنم را ...!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2796

عفونت میان گوشی نبود ؟ 

لطفا دعا کنید برای حاجتهام‌. لطفا دعا کنید برای بخشیده شدن گناهانم حق الناسایی که به گردنمه و نتونستم جبران کنم  .‌هر کسم خواست  زیارت عاشورا بخونه  برام . ممنونم .‌اسمم سمیرا 
سلام گلم اگه سرگیجه های خیلی بد بگیری فکر کنم مینیر گرفتی بازم نمی تونم بگم برو یه متخصص خوب اگر تهر ...

اخه مگه منییر تو نوار گوش نشون نمیده؟؟سرم فقط سنگین میشه وگیج ومنگم .اما سرگیجه های چرخشی ندارم

منم اینجوری بودم چندسالخداخیرش بده یکی گفتیک لنگه بپر بالا سرتو کج کنهرچیه میریزه بیروناینکاروکردم خ ...

دقیقا درسته

ب کسایی ک مسابقات شنا هستن همینو میگن، روزی چند بار اینکارو بکنن

خدایا کمک مردمان کشورم کن.