2777
2789
عنوان

هیچکس دخترمو نمی‌خواد

| مشاهده متن کامل بحث + 2058 بازدید | 54 پست

من‌ قبلاً تاپیک‌هاتون‌ رو دیدم 

دخترتون الان غیرمنطقی رفتار میکنه ؛ خیلی غیرمنطقی

ولی قبول دارید که ریشه این رفتار در زندگی شما ‌و پدر اصلیش هست؟

فقط 30 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
هنوز جنسیت مشخص نیست اما حس مادرانه‌ام میگه دختره😍💕🌸
شبا چطور سر رو بالش میزاری ؟همین ؟ چون دخترت شیطنت داره یا هر چیزی و غیره باید پرتش کنی بیرون ؟؟؟تو ...

من یه پسرم و تو سن ۲۲ سالگی این اتفاق برام افتاد و با بدبختی تونستم قد علم کنمو گلیم خودمو از آب بکشم بیرون

اما تا قیام قیامت یادم نمیره چیکار با من کردن و چقدر سختی کشیدم 

آهشون کردم و همه دارن میبینن چطور دارن تاوان میدم .

اما اون یه دختره اونم ۱۷ ساله ، امکان داره دو تا محبت بهش کنن و هزار یک اتفاق بیوفته براش و ازش سواستفاده کنن .

خدایی بعضیاتون خیلی پستین و حیف کلمه حیوون که به شما بگن که با بچه ای که از گوشت و خون خودتونه این کار و میکنید .

اون وقتی رفتار شما رو میبینه طبیعتا همه و اذیت میکنه ، دخترت اگه جانی هم باشه حقش خونواده خودشه 

مردشور خودت و شوهر دومت و ببرن . دخترت و به چی فروختی ؟؟  

آن‌کس‌که‌نداند‌و‌نخواهد‌که‌بداند/حیف‌است‌چنین‌جانوری‌زنده‌بماند #منشی_نفر_بعدی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

جای شما بودم می‌فهمیدم من یک مادرم و قبل از شوهرم دخترم وارد زندگیم شده و الان مسئولم و قرار نیست چون شوهرم با دخترم کنار نمیاد منم پاسش بدم به این و اون 

انتظارات دخترت رو خودت برطرف کن یا به پدر خودش بگو براش فراهم کنه که مشکل پیش نیاد 

2799

من همیشه شما رو دنبال میکنم. حالا که وضعیت خودتون خوبه، دخترتون رو ببرید پیش تراپیست به خدا این بچه بدجنس و عفریته که نیست، قطعاً مشکل داره و مشکلشم حل نشدنی نیست. کمکش کنید و دوسش داشته باشید. ایشالا که برگرده پیش خودتون و این بار درست رفتار کنه

رئیس ستاد مبارزه با نامادری های بدجنس، عروس های سلیطه و خواهرشوهرای خرده شیشه داره🥸

دلم سوخت براش، معلومه تحت فشاره روانی و روحی عزیزم 

خیلی سخته مخصوصا برای ی دختر، رهاش نکن لطفا، اون ب خودت نیاز داره 🙁

سعی کن همسرتو راضی کنی، اون ب خواست خودش ک وارد این دنیا نشده گلم، مسئولین در قبالش:) 

... 🤍🦋

یه جور به زبون بگیر بیار پیش خودت

به شوهرت بگو خوابگاه بره بدتر میشه گناه داره

خدای نکرده می‌ره سمت اعتیاد و اینا

دوسه سال تحمل کنید یکم عاقل میشه می‌ره دانشگاه

تنبلی تخمدان درمانش اصلاح سبک زندگیه برای اطلاعات بیشتر این پیج رو دنبال کنید و اگه بهتر شدین برام دعا کنیدniloofarpcossupport              لطفا پیج عروسکسازی منو gisoo.arusk رو تو اینستا دنبال کنید واینم ادرس کانالمه @roosidolls حمایت شما انگیزمو برای ادامه تضمین میکنه،

ی نکته مهم اینه که وقتی خیلی خدا خدا می کنین ک بچه می خوام یا ازدواج می کنین روش‌های جلوگیری رو بلد نیستین 

اینو یادتون نره که همونطور ک شما می تونین فرزندتون رو عاق کنین اونم می تونه و اینجوریا نیس ک زندگی خودتون رو بچسبید و خدا هم فقط نگاه کنه...شک نکن کوچکترین مشکلی ک برات پیش بیاد اینه ک همین شوهرت پرتت می کنه از خونه بیرون 

حالادخترت رو مثل حیوون خونگی از این دست ب اون دست کن تا کار خدا رو ببینی

اسي من تاپيكاتو خوندم دخترت آخر زندگيتو خراب ميكنه 

تا حالا با شما بوده از اين به بعد پدرش ببره 

اون كه ميخواد شكايت كنه از باباش شكايت كنه 

حيف زندگيته حيف ارامش بچه هاته كه به خاطر دخترت از بين بره 

بچه نيست ١٧ سالشه دشمن مادرشه اصلا راه نده بزار باباش ببره مجبور ميشه ببره