2777
2789
عنوان

قلبم داره میترکه بازم

42 بازدید | 5 پست

۲۸هفتم کل بارداری استراحت مطلق بودم جمعه ها مخصوصا خیلی دلم میگیره دوهفته خونه بابامم ..دخترم ۴سالشه از دیروز پیش باباشه دلم داره میترکه امشب میاد ولی اونم بامن سوخته..قلبم خیلی گرفته دلم تنگه دوس دارم زار بزنم

خدای مهربونم تودلیمو صحیح وسالم بهم برسون🙏🙏

ی مقدار صبر و حوصله داشته باش گلم

احتمالا بخاطر هورمنات هست نگا کن کتابی ک برات جذاب باشه رو بخون 

دمنوش یا خوراکی ک دوست داری و برات مضرر نیست رو امتحان کن 

سعی کن به همسرتم بگی بیشتر کنارت باشه اگه امکانش هست 

ی مقدار صبر و حوصله داشته باش گلماحتمالا بخاطر هورمنات هست نگا کن کتابی ک برات جذاب باشه رو بخون دمن ...

شوهرم اینجا نمیمونه خونه خودمم فعلن نمیتونم برم. حال خودمم زیاد خوب نیس ولی دلم برا دخترم کبابه برازندگیم .دلم میخواد مثل ی آدم زندگی کنم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام عزیزم خوبی ان شاءالله که به موقع زایمان میکنی و بچه اتو سالم میگیری بغلت و باهاش میری خونه خودت چشم رو هم بزاری بچه ات بغلته زمان خیلی زود میگذره ولی این چند وقتو جوری بخواب که واسه بچه داری کمبود خواب نداشته باشی 

2796
سلام عزیزم خوبی ان شاءالله که به موقع زایمان میکنی و بچه اتو سالم میگیری بغلت و باهاش میری خونه خودت ...

قلبم خیلی گرفته کارم همش گریس دست خودم نیست کاش راهی داشتم خودمو اروم میکردم