2777
2789
عنوان

وقتی بچه بودم برام نخریدن 😔

424 بازدید | 21 پست

وقتی بچه بودم خیلی دوست داشتم لباس عروس بپوشم منظورم لباس عروس بچگونه، جز و ارزوهای خیلی قشنگ بود برام که هیچوقت انجام نشد  برام نخریدن همیشه غبطه دخترهای فامیل میخوردم که تو مهمونیا لباس عروس پوشیدن😔

گذشت تا بزرگ شدیم بازم اونا ازدواج کردن لباس عروس پوشیدن بازم من هیچی... 

میخوام بگم یکی شانس بیاره از اول شانس باهاش یاره... یکی شانس نداشته باشه از همون بچگی خودشو نشون میده

الان دیگه ازدواج کنم حتی خجالت میکشم لباس عروس بپوشم یعنی بدم میاد هر چیزی بوقتش به سن و سال خودش خوبه 

هوای دختر بچه هاتونو بیشتر داشته باشید براشون عروسک و لباسهایی که دوست دارن بگیرید 

دختری از اواخر دهه شصت 💚، لطفا یه صلوات برای اینکه منم به عشقم برسم🥺

عزیزم هنوز دیر نشده برای ازدواج 

و اره منم یه بار دوسه ساعت گریه کردم لباس عروس کوچولو میخاستم بابام برام نخرید

یادمه قیمتش هزار و چهارصد تومن بود

حدود بیست و شش سال قبل

ازدواج بنظر اخرین الویت زن باشه..

نه اولین الویت 

توهم باید همینکارو میکردی و یک زن موفق از نظر روحی و اجتماعی میشدی سنگ ها جای خودش میوفتاد

اگه حتی از "بیچارگی " بمیرم! از فکر های "ذهنم" اذیت هستم! مثل خار به روح صدمه میزنه! "درد دارم" هر کاری کردم تموم نمیشه! نقطه انتهایی قلبم عشق بجا اوردی! مثل خار صدمه میزنه! هیچوقت نمیخوام برگردی! "ازت خیلی میترسم" با این حالی که هستم دستتو از" قلبم" بکش بیرون..! فکر میکنم اگر یک روز احتمال بشه "هیچ فکری ندارم" " درد دارم" تموم نمیشه.. goksel_aciyor

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و کاملاً رایگان با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید .

مگ چندسالته؟؟

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم🥺🥺🥺❤وقتی یکی رو میبینین بچه اش کارغلطی کرده هی بش نگید چرا نگفتی،چرا باش حرف نمیزنی،شاید اون بچه...اونوخ بااین حرف دل مادرشوخون میکنی 🧡خدایاشکرت❤🧡پروفایلم نون خالی گذاشتم،دلتون نخواد😐/مهتابی سوخته سابق،حالا کسیم نمیشناسه ها،کلا من گمنامم🥺/😔خون میچکد از دیده در این کنج صبوری ،این صبر که من میکنم افشردن جان است😔/یه صلوات مهمونم کنین🧡❤/
2803
عزیزم هنوز دیر نشده برای ازدواج و اره منم یه بار دوسه ساعت گریه کردم لباس عروس کوچولو میخاستم بابام ...

اخی هنوز تو دلته میفهمم

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم🥺🥺🥺❤وقتی یکی رو میبینین بچه اش کارغلطی کرده هی بش نگید چرا نگفتی،چرا باش حرف نمیزنی،شاید اون بچه...اونوخ بااین حرف دل مادرشوخون میکنی 🧡خدایاشکرت❤🧡پروفایلم نون خالی گذاشتم،دلتون نخواد😐/مهتابی سوخته سابق،حالا کسیم نمیشناسه ها،کلا من گمنامم🥺/😔خون میچکد از دیده در این کنج صبوری ،این صبر که من میکنم افشردن جان است😔/یه صلوات مهمونم کنین🧡❤/
عزیزم هنوز دیر نشده برای ازدواج و اره منم یه بار دوسه ساعت گریه کردم لباس عروس کوچولو میخاستم بابام ...

بنظرم دختر بچه ها همه شون باید یکی از این لباس ها داشته باشن حسش کنن تو تنشون این لباسو اصلا نمیدونم چه حسیه

بنظرم دختر بچه ها همه شون باید یکی از این لباس ها داشته باشن حسش کنن تو تنشون این لباسو اصلا نمیدونم ...

اصلا دامنی پفی برات نخریدن؟

منم ک مجردم عقده لباس عروس دارم والاااا

خطاب به سران دو کشور ایران و اسرائیل:لطفا جنگ نکنید من هنوز شوهر نکردم  .................  رابطه ای که مرد عاشق تر باشه به ازدواج ختم میشه و رابطه ای که دختر عاشق تر باشه به روانپزشک و تیمارستان ورابطه ای که هر دو طرف به یک اندازه عاشق باشن تو همون مرحله ی دوستی باقی میمونه و من الله توفیق
منم ک مجردم عقده لباس عروس دارم والاااا

من الان عقده شو ندارم حتی گفتم که دیگه بدم میاد هیچ احساسی ندارم تو بچگی دوست داشتم خیلییی

چه چیزایی براتون مهمه یکم رو رشد شخصی و شخصیتی خودتون کار کنید مهارت یاد بگیرید ورزش کنید هدف داشته ...

هیچی مهم نیست دیگه والا بعد این سن و سال 

2801