2777
2789
عنوان

کاش جاری نداشتم

263 بازدید | 20 پست

کاش شوهرم تک پسر بود

اونوقت الان خیلی چیزا فرق میکرد

اصلا جاری خوبشم دردسره، تازه اگر خوبشم گیر بیاد، موافقید؟؟ 

لطفا سیس مادر شوهر بر ندارید

دلم میخواست یکم درددل کنم

تو خانواده ما این همه جوون رعنا فوت شدن ولی... افسوس که این دنیا فانیه و خوبا رو میبره و بدا رو نگه میداره تا بیشتر بدی کنند... چراااااا آخه چرا ظالما می مونن؟؟؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2799

من ندارم و تک فرزنده شوهر 

ولی خیلی میخواستم داشته باشم که اصلا چه حسیه 

تازه وارد نیستم تعلیق شدم بخاطر حرف سیاسی 🫥بیا کمی زندگی کنیم 🙂 به دنیا آمدیم برای همین کار ✨و همه کار کردیم جز زندگی...🫠                                                        من، دختر روزای تنهایی ، با قلب تازه جنگیدم ، از غصه فردا نگو با من روزای از این بدترم دیدم...🥹
تک پسرم که باشی باید تااخر عمر حواست به مادرشوهره باشه هروقت پدرشوهره بمیره

همین من عوض اش دوتا خواهر شوهر کوچیک دارم 

تازه وارد نیستم تعلیق شدم بخاطر حرف سیاسی 🫥بیا کمی زندگی کنیم 🙂 به دنیا آمدیم برای همین کار ✨و همه کار کردیم جز زندگی...🫠                                                        من، دختر روزای تنهایی ، با قلب تازه جنگیدم ، از غصه فردا نگو با من روزای از این بدترم دیدم...🥹

الان شما هم زنده ایی خب آدم بدی هستی ؟!

بیخیال بابا

من ک بدون جاری حوصله ام سر میره 

خدایا «حیات» ما رو چنان قرار بده ک در « ممات»ما «مردم» اندوهگین و«هرزه‌گان»شادمان شوند.                                               وهذا یوم فرحت به آل زیاد و آل مروان!                من هموطنانی در ترکیه ،سوریه،یمن،امریکا،فلسطین،عراق ،فرانسه ،لبنان و... دارم و بیگانگانی در شهرهای ایرانم                                      💔همین قدر تلخ💔.                              

هعی ظالما میمونن تا ...

منم نمیدونم دور خودم پر از ظالمه

یه نفر که کل خانوادش از دست ظالما زخم خورده بودن میگفت همیشه بدونین ظالم سالم

واقعا هم قافیه داره و اینجوریه

کاش ظالما رو خدا از زنین برمیداشت

درضمن هرکی ناراحتت میکنه رو طوری برین بهش که دیگه حدشو بدونه

من هنوز ازدواج نکردم و نخواهم کرد ولی جاریتو بشور بزار جلو افتاب 

یه امیدوارِ تنها تر از واژه ی تنها🦋
حس خوبی نیس ..خداچقدتورودوست داره

والا خانواده شوهری که من دارم از صدتا جاری و...بدترع

هیچ وقت برا کسی مرگ نخوا حتی عصبی ترین حالت ممکنتاره جاری همیشه مورد دار هس ولی۹۰ درصد بستگی به شوهر ...

واقعا بعضی وقتا ادم باید بیشتر از مرگ برا کسی که بده بخاد

بایدبشود ومیشود