2733
عنوان

شوهرم برای اولین بار منو زد خیلی داغونم

| مشاهده متن کامل بحث + 9204 بازدید | 42 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

دستش بشکنه الهی که رو زن دست بلند میکنه ای کاش تو هم همون موقع که این کارو کرد میزدیش یا فحش میدادی یا پرخاش میکردی تا از نظر روانی تخلیه بشی اگه این کارو میکردی راحتتر یادت میرفت که اون باهات چی کار کرده ولی این طوری که ادم میریزه تو خودش و عکس العمل نشون نمیده به سختی میتونه فراموش کنه و ببخشه
به هر حال اتفاقی که افتاده الان هیچ کاری نمیشه کرد جز صبر
به مرور زمان این قضیه رو فراموش میکنی مرور زمان التیام بخش خیلی از دردهاست به این فکر کن که این نیز بگذرد
فروش و طراحی و دوخت انواع مانتو زنانه (09127078868)
الهی برات بمیرم خواهر گلم غصه نخور خدا خودش جواب این بی مهری رو میدهد
مطمعن باش چون این مسئله ای نیست که بشه ازش راحت گذشت من خیلی ناراحت شدم عزیزم
آفتاب به گیاهی حرارت می دهد که سر از خاک بیرون آورده باشد
یعنی چی پیش میاد؟ یعنی چی عیبی نداره؟ نذارید قبح این مسئله بریزه . می دونید چه اثری تو ذهن بچه میذاره؟ می دونید حتی زندگی آینده اش هم بر اساس این الگو ها پی ریزی میشه؟
جدی ازش توضیح بخواهید بذارید بدونه این موضوع به هیچ عنوان براتون قابل پذیرش نیست
زندگی زیباست ای زیبا پسند ....
خوبه که بازم اون دوستمون اعتقاد داره بعد از 3 بار کتک !!! باید به فکر بیوفته
بازم جاى شکرش باقیه
:O
ای واژه خجسته آزادی ... آیا به عمر من تو تولد خواهی یافت ؟...
آیا تو پا به پای فرزندانم رشد خواهی داشت ؟
واقعا شرم آوره ....

کی گفته عیبی نداره مرد رو زنش دست بلند کنه ؟؟ دستش قلم شه اون مرد ...

متاسفم ... اگر طرز فکر شما اینه پس از مردها چه انتظاری میشه داشت ...

خانم آجیدا ... این تز قشنگ رو از کجا آوردی مادر جان ... یه توضیح بده ما هم درکش کنیم ...
افسوس روزی خواهد آمد که بی دینی، نمادروشن فکری است!(دکتر علی شریعتی )
دوست من ,مشکل تو خیلى از روابط هست .. ولى اینکه شما اجازه بدى که یه نفر باهات چنین رفتارى کنه اسمش کوتاه اومدن و گذشت کردن و.. نیست
اسمش تن دادن به تحقیره ، اسمش قبول کردن ظلمه ، از همه بدترررر اسمش الگو دادن به اون بچه 3 ساله است که فردا تو جامعه چه رابطه اى با دیگران برقرار کنه
پس این موضوع رو جدى بگیر
ای واژه خجسته آزادی ... آیا به عمر من تو تولد خواهی یافت ؟...
آیا تو پا به پای فرزندانم رشد خواهی داشت ؟
2706