2777
2789

قصد توهین به هیچ قومیتی ندارم در این تاپیک-

در شهریم که از هر قومیت زبون های مختلف هستن بالاخره آدم وارد جامعه در حیطه کار مدرسه و..میشه میبینه به زبون خودشون حرف میزنن

من خودم ترکم ولی شاید چند جمله بدونم با این حال در خانه یا با من صحبت میکنن به زبان ترکیه..

حتا سرکار میرم یکی به زبون بلوچی اون یکی فلان و..حرف میزنن 

واسه منی که همیشه فارسی سخن گفتم خیلی اذیت کنندس در کنارشون فکر میکنم در دنیا دیگم کلافه میشم خیلی ..

دلم میخاد جایی برم که کلا اینجور چیزا نباشه هوف

عزیزم اگه چیزی گفتم که ناراحت شدی، بگو تا دوباره بگم

درک میکنم خودم ۱۲سال از شهرستان دور بودم خیلی بده افتضاح

یه مودی خردادی ام که زیادی بی احساسم😑 ،اعصابم خورد شه جیغ میکشم هر چی بابام میگه یکم دختر باش حالیم نمیشه همیشه دنبال دعوا ام جالبیش اینجاست وقتی طرفو میزنم گریه میکنم برای مظلوم نمایی😑،راستی قدم ۱۶۵عه وزنم ۵۰ خیلیا بهم میگن سیخ و درازی ولی من عاشق قدمم ،😑میانگرا ام وقتی درونگرا بشه حسم حتی از ۱۰۰متری من رد شی میزنم له میکنمت😑،اما برونگراییم مثل بچه ها میشم آخه کودک درونم به شدت فعاله،خب دیگه بسه  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2799

بازم که این تاپیک زدین،خب گلم ازشهرشون برو 

ما انسان ها مثل مدادرنگی هستيم…شايد رنگ مورد علاقه يکديگر نباشيم!!!اما روزی …براي کامل کردن نقاشيمان به دنبال هم خواهيم گشت ..به شرطي که همديگر را تا حد نابودي نتراشيده باشيم….

فکر کن تو تهران باشی جایی که دیگه عمدتاً نباید جز فارسی به لحجه دیگه ای حرف بزنن 

افغانی ها بیان بگیرنش با لحجه خودشون حرف بزنن اه چندش

من یه دختر لوسم 😄 تک دختر یه خانواده 80 نفره 😌 همیشه کاری کردن که فکر کنم بهترینم 😌 پس سعی نکن به غرورم لطمه بزنی تو هرگز نمی‌تونی تربیت 19 سال خانواده پدری من رو تغییر بدی ☺️ اگر دیدی بهت جوابی ندادم در حدی نیستی که لایق جواب دادن باشی 🤞دانشجو.....😶‍🌫️
درک میکنم خودم ۱۲سال از شهرستان دور بودم خیلی بده افتضاح

من از بچگی این مشکل دارم هرچقد میگذره چالش برانگیز تر میشه این مسئله برام

عزیزم اگه چیزی گفتم که ناراحت شدی، بگو تا دوباره بگم
اولین باره میزنمکجا برم همینجا متولد شدم

چرادیروزم همین تاپیک زدین خودم توتاپیکت شرکت کردم گفتین که دوستتون به زبان محلی خودشون صحبت میکنه وشما متنفری ازش

ما انسان ها مثل مدادرنگی هستيم…شايد رنگ مورد علاقه يکديگر نباشيم!!!اما روزی …براي کامل کردن نقاشيمان به دنبال هم خواهيم گشت ..به شرطي که همديگر را تا حد نابودي نتراشيده باشيم….