2777
2789
عنوان

بیاید به یکدیگر فخر نفروشییم

65 بازدید | 6 پست

به اندازه کافی در دنیای واقعی فخر فروشی میشه لطفاااا در اینجا دیگه آنقدر کلاس نذارید از بعضی از تایپک ها قشنگ فخر فروشی و پز دادن می‌باره شکستن دل آدما هنر نیست....

میشه یعنی؟

کاربرآقاهستم,چهل ودو ساله_متاهل_تذل الامور للمقادیرحتی یکون الحتف فی التدبیر.کارها چنان در سیطره تقدیر قرار گیرد که چاره جویی به مرگ میانجامد .حضرت علی(ع).معنایش اینست که:گاه انسان باتمام تدابیر وحیله ها راه به جایی نمیبرد.حکمت ۱۶نهج البلاغه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2799
فخر فروشی نه عقده گشایی جار زدن کمبودها

دقیقا بعضی چیزا اصلا نیازی به عنوان کردن نداره تایپک برای طلا برای کادو برای متراژ منزل برای مدل ماشین بالاخره همه اندازه خودشون دارن نیاز به عقده گشایی نیست 

واقعاً. مخصوصا یه کاربری بود اسمش سریر فکر کنم ، خیلییی بده

من ایشون نمی‌شناسم اما همین الا اکثر تایپک های پر بازدید همش عقده گشایی واسه گرفتن قیمت ماشین خونه کارگر همگی از دیوار و بازار میشه درآورد یکسری چیزا زیادم تاپ نیست خونه صدمتری دویست متری زیاد عجیب نیست فخر فروختن نداره