2777
2789

خدای حس میکنم بهترین خانمم   

چون من اخلاقم خاصه ـنمیدونم   تحقیرم نکنید من متعدم ب خودم و خودم دوست دارم

حس میکنم عاقلم ..😍

حس میکنم  اگر تو زندگی  کسی باشم از وجودم  عشق میکنه 

و ب خودش میگه کاش زودتر پیدات میکردم

و این بگم بهترین مادر هم هستم   و با همه گرمم میگیرم   دوستای من و آشناها از خوبی من خیلی تعریف میکنن ــ

ـ گذشته بدی داشتم اما  نیازددارم ب عشقـــ ـدرونم پر از احساسه ـ و قلبم   اکلیلی هست 😍

ــ خدایا دستمک بگیرر

ترجیځ  میدم  با آقایون این سایت  مشورت وراهنمای بگیرم ولی با  خانم های عقه باز پر ادعا  .مال.و تیتیش مامانی . خانم های ک ادعا برازندگی  دارند ک سنگ تموم میزارن مثلا ب خودشون .بابا خودت جمع کن  لامصب  نمیخا پز بدی براممممم یه شلوار گل منگولی پوشیده اوندی تو سایت زر زر میکنی . مثلا فهمیده هستی معلوم اززکدوم رگ ریشه ای  🙏  این فقد برلی خانوم های   بی وجدان 👿 کاربر هاچ بک سابق میدونم ک دیگ ب این ماشین نمیرسم قیدشو زدم😭😭ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ اگر ب فا......ال  نیک بگیرم شاید یک درصد بگم  به این ماشین ب دعاهای شما میرسمـ     🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2796

بخاطر اینه که منو داری همچین حسی داری زن اگه منو نداشتی همچین حسیم نداشتی

گفتم از زبون شوهرت بگم

ما به دیوار کسی تکیه نکردیم عمریست که درسایهٔ دیوار خداییم💙🌊🦋•خدایا خودت حلش کن🥹 مثل همیشه شکرت•
واو چه شجاع

قطعا🙏

ترجیځ  میدم  با آقایون این سایت  مشورت وراهنمای بگیرم ولی با  خانم های عقه باز پر ادعا  .مال.و تیتیش مامانی . خانم های ک ادعا برازندگی  دارند ک سنگ تموم میزارن مثلا ب خودشون .بابا خودت جمع کن  لامصب  نمیخا پز بدی براممممم یه شلوار گل منگولی پوشیده اوندی تو سایت زر زر میکنی . مثلا فهمیده هستی معلوم اززکدوم رگ ریشه ای  🙏  این فقد برلی خانوم های   بی وجدان 👿 کاربر هاچ بک سابق میدونم ک دیگ ب این ماشین نمیرسم قیدشو زدم😭😭ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ اگر ب فا......ال  نیک بگیرم شاید یک درصد بگم  به این ماشین ب دعاهای شما میرسمـ     🙏

حق داری اینطور فکر کنی چون هنوز من رو ندیدی وگرنه اینجور ادعا نمیکردی

شهدا رو خیلی دوست دارم و عاشق مرام و معرفتشونم . وقتی زندگی نامه هرکدوم از این عزیزان رو میخونم میبینم واقعا شهید زندگی کردند چه شهیدان دفاع مقدس و مدافعین حرم که خودشون با میل قلبی پا به عرصه شهادت گذاشتند و خودشان راه سعادت رو انتخاب کردند و چه شهیدان ترور که شهادت به استقبال اونها رفت و غافلگیرشون کرد ...شهدا سرشار از آرامش هستند .این رو وقتی میری گلزار شهدا با تمام وجود احساس میکنی اونجا بوی زندگی میده .بوی جوانمردی و گذشت بوی ناموس پرستی و غیرت...... شهدا شرمنده ایم اگه غفلت کردیم و پای خون شما نایستادیم .شهدا ازتون التماس دعا دارم برا ظهور مولایمان برای سلامتی رهبرم و برای عاقبت به خیری فرزندان ایران 
بخاطر اینه که منو داری همچین حسی داری زن اگه منو نداشتی همچین حسیم نداشتیگفتم از زبون شوهرت بگم

براوو

چون اختلال خودشیفتگی داری

ن اصلا اصلا دارم ار خودم توصیف میکنم  و  تاپبک زوم واقعا جدی بود