2777
2789
عنوان

این کاربر را حس میکنم آقا هست

139 بازدید | 8 پست

درخواست داد چون دیدم خانمه قبول کردم اول گفت داستان باهم بنویسیم گفتم باشم بعد دیدم دلم نمیخواد گفتم نظرم عوض شد 

بعد سوال میپرسید ازم منم گفتم طوری نبس باباخره گفت مادرمو از دست دادم نیاز به دوست داره تنهاست گناه داره تا دیدم گفت از پریودی بدت میاد؟ منم گفتم آخه مگه ممکنه کسی که تازه کسیو شناخته البته شناخت که نه مثل اینکه کلاس چندمی و .... باید بیاد این سوال را بپرسه

شک کردم آقا هست بعد که گفتم چرا این سوالات را میپرسی هیچی نگفت

بعد رفتم تاپیک هاشو دیدم درمورد کسب و کار بود گفتم حتما مرد بوده

گفتم شما هم بدونید

کاربری panah_goli

نظرتون چیه

تا حالا پیام داده؟

فردایی خواهد رسید که در آرزوهایم زندگی میکنم.درخواست ندید قبول نمیکنم

چه مرد چه زن درخواست قبول نکنید دیگه تاپیک زدن و این همه تایپ کردن نداشت

|•یاسمنم•| |•پیوسته در تاریخ ساعتی فرا می‌رسد که در آن، آنکه جرئت کند و بگوید دو دوتا چهارتا می‌شود، مجازاتش مرگ است•| |•به تو چه کَس چه کند هرچه کند کَس به تو چه•| |•از دور ریختن عقایدی که به من تلقین شده بود، آرامش مخصوصی در خودم حس می‌کردم•| 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2799
چه مرد چه زن درخواست قبول نکنید دیگه تاپیک زدن و این همه تایپ کردن نداشت

من همیشه خانم ها را قبول میکردم الان دیگه هیچکشو

میخواستم بقیه هم بدونن

باز خوبه تشخیص دادی من یبار یه زن نما درخواست دوستی داد 

قبلش تو تاپیکش بودم چند باری حرف زده بودیم اتفاقا مشکل تاپیک هاش هم درمورد مسائل خجالتی ندونستن اوایل نامزدی گفت بیام پیوی بیشتر حرف بزنیم اومد منم یکی دو مورد با شوخی خنده بهش گفتم ولس بعدا متوجه شدم زن نما هم عوض میشن میرن پیوی هنوز ذهنم درگیر که زن بود یا مرد 

باز خوبه تشخیص دادی من یبار یه زن نما درخواست دوستی داد قبلش تو تاپیکش بودم چند باری حرف زده بودیم ا ...

چه بد